Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EBİS, EDOSK ve TUBİT'e Kişisel Çağrımdır...

Konu, 'Trakya Bölgesi' kısmında GiciK eRay ADALI tarafından paylaşıldı.

1. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Facebook da Burç Deniz Hocamızın yazdığını iletiyorum;

ve devamında da ben alıyorum mikrofonu elime;

EDOSK'un 29 Ekimde Sarayakpınar Şehitlik Ziyaret Gezisi var.EBİS'in de aynı tarihte Atatürk Heykeli-Lozan Anıtı halk sürüşü var, devamında da kokteyl; kulüplerin faaliyet programlarında yazanlar bunlar en azından.. Bir arkadaştan da TUBİT'in benzer bir planı oldugunu duydum; Balkan Şehitliği gibi (kesinliği olmasa da duydugum).. Gönül ister etkinlikler birleştirilsin..

Mesela;

Sarayakpınar yerine Sarayiçindeki Balkan Şehitliği ziyareti olabilir.. Atatürk Heykeli Önünde Buluşma, Balkan Şehitliği Ziyareti, Saraçlar Geçişi, Karaağaç Yolu Üzerindeki Jandarma Şehitliği, Lozan Anıtı...

Ya da

Önce Sarayakpınar Şehitlik Ziyareti, devamında Atatürk Heykelinde buluşma ve halkın katılımı.. Karaağaç Yolu Üzerindeki Jandarma Şehitliği, Lozan Anıtı...

Aklıma gelen ilk iki durum bu oldu.. Ya da son ihtimal;

Ortak çıkış noktası; Atatürk Heykeli Saygı Duruşu ve devamında Grupların ayrılıp kendi programlarını yerine getirmesi..

Önceden verilen programlarda değişiklik yapmak kolay bir iş değil ama bunu BİSİKLET hatta geçin bisikleti CUMHURİYET için yapmak bir arada olmak, programları birlestiremiyorsak bile en azından başlangıç noktasını bir yapmak bunu Ata'mıza olan saygıdan dolayı yapmak gerekir diye düsünüyorum..

Sizlerden de görüşlerinizi paylaşmanızı istiyorum...

Saygılar..

eRay ADALI
    [GiciK eRay ADALI]

Başlıkta bahsi geçen kulüp, topluluk adları alfabetik olarak sıralanmıştır...

2. Aytekin Erzan

Aytekin Erzan Onursal Üye

Seviye:
    bende katılıyor ve bu çağrıya destek veriyorum....
    umarım birlik ve beraberliğimizin çok önemli olduğu şu günlerde bu birleşim gerçekleşir..

3. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    Desteğiniz için teşekkürler Aytekin hocam... Tekrardan yolunuz düşecek mi eDirne'ye acaba önümüzdeki günlerde.. Tanıştık mı tanışamadık mı ağırladık mı ağırlayamadık mı bilemedim.. Bir de eDirne'de bisikletle gerçek anlamda ilk çıkışıma denk geldi sizin ziyaretiniz..Şahsım adıma her birinizi tekrar tekrar beklerim..

Umut AL bunu beğendi.
  4. bülent kara

bülent kara Aktif Üye

Seviye:
    Kesinlikle katılıyorum ve aynı dilekleri paylaşıyorum.