EBİS Edirne- Çanakkale-Gelibolu Yarımadası Bisiklet Turu

b-cagri

Üye
Tepki
109
Gerçekten mütiş bir tur ve onun pekiştiricisi gerçekten zevkli bir sunum olmuş. okurların hepsi en az sizler kadar zevk aldılar emibim :) Açıkçası bende keşkelere boğuldum okurken. Yalnızzz :) yabancı askerlerin yattıkları anıtlara şehitlik değilde mezarlık dersek daha hoş olur hem onlar da bunu tercih ediyolar hemde şehitlik tanımına uymuyor işgalci askerlerin yattıgı anıt mezarlar bir tarih öğrencisi olarak söylemesem içimde patlicaktı :) Alpercim mütiş olmuş. Bi biz tura çıkamadık senle hep içimde dert :) Bende mersine bolkar tırmanışına gidiyorum şuan otobusteyim. Bi İsteiğin varsa mersinden mesaj at :) Çok çok selamlar :) Başarılarınızın ve bu tarz tadı damağımızda kalan konuların devamını dilerim :) hoşçakal Tüm katılımcı arkadaşları kutlarım :) özellikle tacettin hocamı :) nede olsa akraba sayılırız :)

Scudo

Ahmet Salih Özenir

Forum Bağımlısı
Tepki
3.691
Bisiklet
Merida
Ali Alper kardeşim, destanımızın yazıldığı yarımadaya yaptığınız turu ve sunumu çok beğendim. Turuma referans olabilir. :in: Paylaşım için teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: ali alper uyar

umitbaydar

Üye
Tepki
71
Geziye katılan herkesi canı yürekten kutluyorum. Selam ve sevgiler...

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
Sevgili Ali Alper sizleri tanımak beni ve Keşan bisiklet gurubun çok memnun etti
iyiki sizleri tanıdık bizler pedalcan dostların dostlarıyız sizlere olduğu gibi tüm pedalcan doslara gönül kapımız herkese açıktır.Fotolar için teşekkürler.

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Nazik sözleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Spor dostluk ve paylaşım ister, bizde bunun gereğini içimizden geldiği gibi sunuyoruz.
Her zaman bekleriz, paylaşımınız için teşekkür ediyoruz

b-cagri

Üye
Tepki
109
Tekrar tekrar bakıyorum tekrar tekrar zevk alıyorum :,:) . Umarım beraberde geçeriz bu yolları :)