Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EBİS Edirne- Çanakkale-Gelibolu Yarımadası Bisiklet Turu

Konu, 'Şehirlerarası Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında ali alper uyar tarafından paylaşıldı.

1. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    Evet arkadaşlar günlerdir hayalini kurduğumuz turu çok şükür sağ salim bitirmiş bulunmaktayız, bu benim ilk kalmalı turumdu..Böyle deneyimi hiç yaşamamış arkadaşlara tavsiyem, bunu en yakın zamanda gerçekleştirmeleri.. Hele eğlenceli bir grupla gidince gezinin tadına doyum olmuyor..Tur sırasınca tanışılan insanlar, dostluklar unutulmaz oluyor..Tur süresi 3 günlük olsa da harika anılar ve kurulan dostluklarla hatırlıyor olacağız bu turu..
    Bizi son derece sıcakkanlı ve misafirperver karşılayan herbiri cennetlik insanlar olan Keşan Bisiklet Grubundaki Kardeşlerimize..
    Çanakkale'de tanıştığımız Varol Bisikletteki pedalsever kardeşlerimize burada şükranlarımızı iletiyorum ve yaptıkları herşey için kendilerine teşekkür ediyorum.Eğeer yolunuz buralardan geçerse mutlaka bu insanlarla tanışın, inanın size çok güzel dostluk olarak geri dönecektir..:)
    Bu girişten sonra fotoğraflara geçiyorum..
    1.Gün(Edirne-Keşan)
    108 KM
    ort hız:16.6
    sürüş süresi: 6 saat 15dk
    Edirne'den Ardahan'a yola çıkan dostlarımızla birlikte yola çıkacağız,
    Valimiz, Belediye başkanımız ve protokol onları uğurlarken..
    Onları Lüleburgaz'a kadar uğurlayacak dostlarımız da burada
    Ben ve tunahan birlikte..
    Bizim Çanakkale ekibi hazır gibi görünüyor:)
    Rahman abiyle birlikte..
    serkan abimle birlikte..
    Vosvoscular sağolsun onlar da bizleri uğurluyorlar yolda..:)
    Ben ve aralarında en beğendiğim vosvos
    Şehirden çıkmadan önce, bir benzin istasyonunda duruyoruz ve bu arada
    ertesi gün 1 günde Edirne-Çanakkale yapacak olan dr.gökhun hocamız,ben,serkan doruk tufan ve EBİS başkanı Sadrettin Alıcı
    Yavaş yavaş ayrılıyoruz..
    Biz tayakadın sapağından ayrılıyoruz gruptan..
    Ayrılmadan önce çekilen fotoğrafımız..
    İlk molamızı Orhaniye köyünde veriyoruz, köylüler son derece sıcak karşılıyor bizi, köylü çocuklardan biri gelip bizden bisikletlerimiz hakkında bilgi alıyor..
    Yunanistan sınırına çok yaklaşıyoruz ve sınır boyunca ilerliyoruz
    karşıda yunan köyleri gözüküyor.Bu noktalarda öle yerlerden geçiyoruz ki geçtiğimiz yolun yanında meriç nehri ve karşı kıyı yunanistan..yani 4 5 metre uzağından geçiyoruz yunanistan'ın:)
    mutlu arkadaşımız..:)
    Güneşin yakıcılığını arttırdığı bir anda..
    Uzunköprü'deyiz
    Küçük ama etkili dostumuz:)
    Keşan- Uzunköprü arasındaki sert rampalardan birini çıkarken..
    Keşan'a vardık, 4 yol ayrımında bulunan migros'un önünde soluklanıyoruz, 10 km'lik iniş ve önceki köyde yaşadğımız tatsız olaydan sonra..
    Kalacağımz yere yerleştikten sonra Haluk Abimiz saolsn bizi arabayla geliyor alıyor ve ymeğe çkıyoruz ve ogün bahçeköy'ye giden diğer bisikletçi dostlarımızın gelmesiyle ortama ayrı bir renk katılıyıor, kendilerine tekrar buradan teşekkür ediyorum

2. ali alper uyar

Seviye:
    2.Gün
    Keşan- Çanakkale(111 km)
    ort hız:17.5 km
    Sabahlayin Haluk abi gene geliyor bizi arabasıyla alıyor sabahleyin çorba içmeye götürüyor, bu arada dün akşam tanışamadığımız bazı arkadşlarla da tanışıyoruz ve bizimle geliboluya kadar gelecek olan Ogün abimizle buluşuyoruz..Tekrar tekrar teşekkür ediyorum, herbiri cennetlik insanlar..:)
    Kaldığımız Orman fidanlığı müdürlüğüne ait misafirhaneden ayrılmadan önce bir anı fotoğrafı çekiliyoruz..
    Keşandan ayrıldıktan yaklaşık 15 km sonra yavaş yavaş koru dağı rampasını çkmaya başlıyoruz..
    Rampayı çıkarken sık sık duruyorum, fotoğraf çekmek için, inanın buranın doğası bir muhteşem arabayla geçerken hep hoş hissederdim kendimi buralardan geçerken, bisikletle geçerken daha bir hoş oluyorum bu da suratıma yansıyor..
    Koru dağı tepe noktasında bir anı fotoğrafı..
    Koru dağından inerken, dinlenme tesislerinde dinleniyoruz..
    Burada tavsiyem birşey yememeniz...çünkü fiyatlar inanılmaz yüksek..
    Topluca bir fotoğrafımız dinlenme tesislerinde..Gözler üzerimizde, ziya anzak günü olmasından dolayı aşırı derecede anzak var etrafımızda onlarında meraklı gözleri üzerimizde..
    Manzaraya karşı bir toplu fotoğraf çekilmeden olmaz ki..:)
    Ve inişe geçiyoruz
    Yolda giderken sahil kenarlarında şirin köyler görüyoruz, bunlardan biri..
    Geliboluya çok yaklaştık..Ogün abimiz..
    Bu noktadan sonra 2 gemisine yetişmek için asılıyoruz pedallara ve yetişiyoruz ve ogün abimizle vedalaşıyoruz...Gemiye yetişirken birinin ardahan a mı gidiyorsunuz diye seslenmesi bizi şaşırtıyor, bu projenin burada bile duyulduğunu mutlu ediyor bizleri:)
    Vapura bindikten sonra..Tacettin hocamız, Umre'den geldikten sonra bu turda bize eşlik edebilmek için tek başına antremanlara çkan emekli öğretmen hocamız..:)
    Gelibolu iskelesi
    gelibolu..
    Bu noktadan sonra yukarı çıkıyorum ama polat abimiz 2 slovak kız bulmuş muhabet ediyor:D ama ingilizcesi yeterli olmadığından duruma el atıyorum ve karşıya geçene kadar onlarla muhabet ediyor ve çay içiyoruz ve lapsekiye glince facebook adreslerimizi alıp vedalaşıyoruz..Onlarla olan fotoğrafımız murat abide olduğu için atamıyorum buraya:(
    Lapseki iskelesi
    Lapseki şehir içinden geçerken yanımızdan bir tur otobüsü geçiyor ve içinden kızlar el sallıyor grubun en önünde ben olduğum için biraz dikkatli baktığımda gemide tanıştığımız kızların bize el salladıklarını görüyorum ve bende onlara el sallıyorum:)
    Lapseki çıkışında bir benzin istasyonundaki lokantada yemek yiyoruz.Sizlere tavsiye ederim fiyatları makul ve mekan olarak çok modern bi yer.
    Burada gördüğümüz bir kedi eğlence kaynağımız oluyor, tırmalamak yerine murat abinin parmaklarını yalıyor..:)
    Boğaz manzarası eşliğinde devam ediyoruz yolumuza
    Moraller süper:)
    zaman zaman dinleniyoruz.Ve susuzluk başgösteriyor. Lapseki-Çanakkale arasında tek bir benzin istasyonu yok arkadaşlar gidenlere uyarım lapsekiden bol bol su alsınlar..
    Ve çanakkaledeyiz
    Çanakkale sahili
    Anzak kutlamaları ve 57.alay kutlamalarına gelmiş savaş gemileri ve boğaz manzarası.:)
    Çanakkale sahilinden bir görüntü daha..
    Truva atının oldğu yere doğru gidiyoruz ve herkes bize şaşkın ve meraklı gözlerle bakiyor..
    Burada anı fotoğrafı çektiren anzaklar uzun süre oyalanıyor ve bizde dayanamayarak işiniz bittiyse biz fotoğraf çekilmek istiyoruz diyorum hafif hayıflanarak..özür dileyerek ayrılıyorlar
    Bu noktadan sonra 57.alay törenine katılıp katılmayacağımz konusunda kararsız kalıyoruz grubun bir kısmı geceyi orada geçirmek istiyor diğer kısmı pansiyonda, gece orada buluşmak üzere sözleşiyoruz ve murat abi kendine far almak üzere keşanlı bisikletçi kardeşlerimizin üzerine varol bisikleti arıyoruz..Ve orada bulduktan sonra muhabet muhabeti açıyor ve orada bayağı takılıyoruz,seneye daha bir organize şekilde birlikte olup 57.alay törenlerine katılmak üzere sözleştikten sonra kendilerine misafirperverlikleri için teşekkür edip ayrılıyoruz..:)
    Akşam çanakkale sahiline gidiyoruz bu arada 1 günde edirne-çanakkale etabını tamamlayan arkadaşlarla buluşuyoruz..

3. ali alper uyar

Seviye:
    3.Gün
    132 Km
    Sabahleyin 3:45 te uyanıyorum ve hazırlanıp 5 vapuruna hazırlanıyorum..Benimle birlikte gelmek isteyen bir arkadaş uyanamıyor o yüzden yoluma yalnız devam ediyorum ve sabah 5 vapuruyla eceabat'a geçiyorum..Gelen geçen herkes bana ilginç gözlerle bakiyor, Vapurdaki insanlar Edirne'den geldiğimi öğrenince nasıl oluyor yav falan diyorlar..:)
    Sabah 5:30 gibi eceabatta oluyorum ve murat abiye telefon ediyorum, kendisi bulunduğu bölgenin inanılmaz kalabalk olduğunu ve buluşmamızın bile zor olduğunu söylüyor ve abide de buluşmak üzere pedallıyorum tek başıma

Çanakkale Gece Manzarası
    Kilitbahirden çıkıyorum yollarda kimsecikler yok şafak vakti, geçen arabalar kafasını çekip bana bakiyor kimbilir ne laflar yiyorum kendilerinden ama olsun bu kareleri çektiğim anda inanılmaz mutluyum şafak vakti gelibolu yarımadasında dolaşmanın tadı bir farklı oluyor
    Abideye giderken yollar..
    Abideye ulaşıyorum(Saat:7)
    askerler gelip soruyor nereden geldiklerimi ve bisiklet meraklısı olan bir tanesiyle ayaküstü muhabet ediyoruz..
    Murat abilerle görüşüyorum telefonda, gelemeyeceklerini sölüyorlar üniversitenin otobüsüyle saat 2 gibi dönmeyi planlıyorduk, ama otobüsün birazdan kalkacağını söylüyorlar pazartesi dönmeleri gerektiğinden, gitmeleri gerektiğini sölüyorlar..Bende onlarla karşılaşırım diye conk bayırına doğru ilerlemeyi düşünüyorum..
    Alçıtepe..
    Alçıtepe noktasından çktıktan sonra conk bayırı sapağına giriyorum, ve jandarma beni geri çeviriyor ne kadar dil döksem de işe yaramıyor gelişlere izin var gidişlere izin yok, kabatepe koyundan dolaşırsan girebiliyorsun ama conk bayırı yolundan girişe izin yok ama gelişe izin varmış.. allahm yarabbim ne kadar saçma bişey deyip eceabata geri dönüyorum..
    Kilitbahir'e giderken çok güzel manzaralar vardı
    Kilitbahir..
    eceabat
    Eceabattan çıkıp Kabatepe Limanına doğru giden yola giriyorum yollarda jandarma ve polis kontrolleri var
    Anzak koyunun olduğu noktaya yönlendiriliyorum...Lone Pine, yani anzak kutlamalarının olduğu yere giden yollar jandarma tarafından kapalı
    Yol boyunca onlarca anzak görüyorum, bana ilginç gözlerle bakiyor kimisi laf atıyor veyahut selam veriyor..:)
    Anzak koyundaki şehitlikten görüntüler..
    Bu noktadan sonra jandarmanın girişlerini kapattığı lone pine'ye patika yollardan tırmanmaya çalşıyorum ve bu yolda anzaklardan başka kimseyle karşılaşmıyorum, ve geçen anzaklarda iyi şanslar diliyor tırmanışımda kimisi bravo kimisi daha çok var ama pes etme diyor:)..

4. ali alper uyar

Seviye:
    Ve Geldik törenlerin yapıldığı yere, herkeste dün geceden kalma bir yorgunluk var ki herkes yayılmış çimlerin üzerine uyuyor şehit kabristanlarının başında..
    Buralarda bisikletle geçerken herkes bana ilginç gözlerle bakmaya devam ediyor çünkü burada bende başka hiç türk yoktu, jandarma hariç güvenlik bile yabancıydı, jandarma bile gelip bana bulaya nasıl geldiğimi sordu ama bisikletçi olduğumdan kuşkulanmadılar..
    57.alay şehitliği
    tepeden bir manzara..
    Bakılıp, düşünülmesi gereken bir anıt..
    --
    --
    Artık eceabattan çıkıyorum, gelibolu ya doğru yol almayı planlıyorum, oradan da gelibolu edirne arabalarına binip dönmeyi planlıyorum..
    kabatepe -ecabat yolunda inanılmaz derecede sıkışıyorum yol yakınında ağaçlık ya da gizlice yapabileceğim yer yok, yol üzerinde bir gözlemeci var ona uğruyorum ama wc orada da yok ki ararken bi köşede asker işini görüyordu:D
    bende böyle bişi yapmak istemediğimden yola devam ediyorum ama dayanamıyorum ve trafikte araba olmayışını göz önünde bulundururarak yolun kenarına bi yerlere işimi görmeye başlıyorm ki jandarma kornası geliyor ki kafamı çevirmemle birlikte yeni zelanda başbakanı generallerinin konvoyunun geçtiği konvoy geçiyor ynaımdan..allahtan kücük abdestimi yaptığım için hemen toparlıyorum durumu ama jandarma bile korna basarken gülüyor kücük bir rezil olma duygusu yaşıyorum içimden ama gülüp geçiyorum koskoca yarımadada yeni zelanda protokolüne böle yakalanmak komik olduğunu hatırlıyorum hatırladıkça..:)
    Eceabat-gelibolu yoluna çıkıyorum boğaz boyunca ilerliyorsunuz oldukça şirin bir yol..ama karşı tarafa göre 10 km yolu uzatıyor..

ecabat gelibolu arasında inanılmaz poyraz esmeye başlıyor öyle ki bisikletten inip yürüyemiyorum bile, ki 15 km sonra bisiklet selenin vidasında kronik olan bir problem gene nüks ediyor, alyan çakı murat abide kaldığı için tamir edemiyorum ve ayakta sürerek ilerlemeye çalşıyorum ama rüzgar izin vermediği için bisikletten iniyorum geliboluya 15 km kala , 10 km boyunca yürüyorum, allahtan çanakkaleden otobüs bulan arkadaşlar şoförü ikna ediyorlar ve beni yol üzerinden alıyorlar geliboluya 5 km kala..Ve sağ salim eve dönüyorum..
    Katılımcılar
    Mutlu Çolakoğulları
    Murat Batıgöç(keşandan geri yollamak zorunda kaldığımız arkadaşımız diz problemi yüzünden)
    Tacettin Hoca
    BeNDeniz
    Arda Büktel
    Tur boyunca bizi arayarak desteğini eksik etmeyen Edirne Bisiklet Kulübü Derneği Başkanı Sadrettin ALICI'ya,
    Sadi çalışkan'a..
    Ve halimizi hatrımızı soran bilge çağrı'ya ve berker'e..
    Keşanlı Bisiklet Grubundaki kardeşlerimize
    Çanakkale'den murat varol(Varol bisiklet) abimize
    Teşekkür ediyoruz.
    Nice Turlarda tekrar görüşmek üzere
    Sağlıcakla Kalın

kizak, semih59, selcuk yucel ve 20 kişi daha bunu beğendi.
  5. ali alper uyar

Seviye:
    kusura bakmayın, murat batıgöç'ü değilde mutlu'yu keşandan geri yolladık,ayrıca polat sel'de katılımcılar arasında..gündüz yorgunluğunun arkasından yazılınca böyle ufak hataları umarım hoş görürsünüz.. iyi forumlar herkese

6. Murat Batıgöç

Murat Batıgöç Yeni Üye

Seviye:
    Alper harikasın, mükemmel bir yolculuk anı sayfası hazırlamışsın. Daha iyisini hazırlayacak birisini bilmiyorum. Bisikletforum için çok güzel bir sayfa olmuş. Teşekkürler.

erdemis ve ali alper uyar bunu beğendi.
  7. İbrahim Yurtseven

İbrahim Yurtseven Köylü

Adı:
    İbrahim YURTSEVEN
    Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ali Alper merhaba. Edirneden Çanakkaleye kadar olan güzergahın tamamını 2007 yılında geçmiştim. Unutmuyorumda Karakasım- Uzunköprü arası yol yapım çalışmalarından dolayı beni mahvetti. Daha ilk turumda nerdeyse geri dönüyordum. Yol güzel olunca manzarada meğer nekadar güzelmiş. Ayrıca Keşandan önce köyün birinde sorun yaşamışınız. O yolu halen, zaman zaman köye giderken kullanıyorum. Merak ettim, sorun köylülerlemi ilgili yoksa teknik bir sorunmu. Bilgim olursa sevinirim. Gelibolu yarımadasında'ki turunu'da yalnız tamamlamışsın. Ufak birde sorunun olmuş, o da tuzu biberi. Gördüklerini kendine saklamadığın için çok teşekkürler, gönülden tebrikler.

8. Ali Fuat

Ali Fuat Üye

Seviye:
    süperrrrrrrsiniz çok güzel görüntülerrrrr

ayaklarınıza sağlıkkkkkk

ali alper uyar bunu beğendi.
  9. ali alper uyar

Seviye:
    Teşekkür ederim ibrahim abi, ayrıca özel mesajına cevap vermeyi unuttuğum için de özür dilerim, keşan'a gelmeden önceki köyde ufak çingene çocuklar bize saldırdı, mutlu arkadaşımızn kolundan tutarak düşürmeye çalıştı, tacettin hocamızın bisikletine tekme attı, karşı yanıt vermek için arkadan gelen ben durduğumda babası geldi ve çocuklara bağırdı ne yapıyorsunuz diye, size tavsiyem bu köyden geçerken de transit ve hızlı geçmeniz, "paşayiğit" ti yanlış hatırlamıyorsam köyün adı.. aslında fotoğraflancak çok kare var ama bisikletle hızlı birşekilde geçtiğimiz için çekemedim bilhassa arkadaşlara rüzgar olmazsa eceabat gelibolu arasını gitmelerini tavsiye ederim:)

10. gokhan erdogan

gokhan erdogan Bisikletkolik

Seviye:
    fotograflar ve anlatım çok güzel alper ayağınıza yüreğinize sağlık...

11. Eren AYDIN

Eren AYDIN Forum Bağımlısı

Seviye:
    Turda çok güzel, resimlerde çok güzel, anlatımda çok güzel. Ayaklarınıza emeklerinize sağlık.

12. Tunahan_06

Tunahan_06 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Harika bir tur,Heleki alper abi geliboluda gezdiğin kısım da çok güzel olmuş şafak vaktinde yola çıkman falan :) Geliboludaki asfalt da süper,ne gidilir o yollarda be :D

13. faruk eker

faruk eker Üye

Seviye:
    Tebrik ederim harika bir tur olmuş sizlerle tanışmak onur verici en kısa zamanda Keşanaımıza yine bekleriz
    Fotoğraf ve anlatım için eline yüreğine sağlık çok lezzetli olmuş .....:)

14. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    yahu insanın her aklına geldiginde gözünden yaş gelir mi ya.. Yeni Zelanda Protokolüne el sallayan bisikletdostu!!

15. Aytekin ELİÜS

Aytekin ELİÜS Yeni Üye

Seviye:
    Ayağınıza yüreyüreklerinize sağlık kardeşim anlatım ve fotoğraflar çok gzl. Ayrıca paşayiğitte yaşadığınız olumsuzluk bizi çok üzdü keşan bisiklet grubu olarak çevredeki köylerde yaşamadığımız bir durum sizin başanıza gelen büyük bir tahlihsizlik geçmiş olsun

16. GiciK eRay ADALI

GiciK eRay ADALI Forum Bağımlısı

Seviye:
    aslına bakarsanız bu durum köy şehir büyükşehir hiç farketmiyor hep denk geliniyor. Hani köpek kovalar; bölgesine girmişsinizdir bölgesini savunur anlarım. Ama bu cocuklar neden saldırır hiç anlamam.

ufak cocukların saldırısına maruz kalmak hem daha üzücü hem daha tehlikeli bir durum. Köpek kovalar ve ısırabilecek bile olsa %90 sadece kovalamakla yetinir. Ama ufak cocuklar varsa heybeye asılıp koparmaya calısır bisiklete tekme atar bisikletcinin sırtına yumrugu indirir, önüne gecip carpmana ya da saga sola savrulmana sebep olur..

Ama dedigim gibi bunu büyük kücük her yerleşimde bu üzücü olayı yaşamamız olası; benzerini Edirne'de de yaşamıstık bir defasında.. Benzer durum ufak cocukların 45-50 bisikletlinin arasında dalıp da saga sola saldırmaları.. Evet 45-50 bisikletliydik ona ragmen.. Yine benzer durum, mahalledeki amcaların bagırmasıyla cocuklar bıraktı saldırıyı, bizim dediklerimiz hiç tınlamayan cocuklar... Ankarada da belli bölgelerde benzer durumla karsılasmak olası... Kovalamıslardı ama yetişememişlerdi. Yetişselerdi benzeri birsey yaşanırdı tahminimce.. Buna anlam veremiyorum.

Yine de turda olan biri olmamama ragmen duyarlılıgınız icin ve o cocuklar adına özür dilemeye varacak inceliginiz icin ben kendim adıma tesekkür ederim.

Bunun bulundugumuz bolgeyle alakası olmadıgını da tekrardan belirtmek isterim. Bisikletle bu yolları geçmek isteyenlerin kafasında yanlış düşünceler oluşmasını istemem. Benzeri olaylar maalesef ki her yerde yaşanıyor; karadeniz turlarında heybe koparmalar ege kıyılarında para para diye turist sanıp pesinden kosmalar bunlar forumda okudugum seyler.. Ne kadar acı verici bir durum aslında...

17. Kamil Yıldız

Kamil Yıldız Kıdemli Üye

Seviye:
    Merhaba sevgili hemşehrilerim, :) çok anlamlı ve harika bir tur gerçekleştirmişsiniz. Hepinizi canı gönülden tebrik ediyorum, elinize, ayağınıza sağlık. Alper kardeşime de bu güzel fotoğraflar ve paylaşım için ayrıca teşekkürler.

Keşke daha önceden haberimiz olsaydı; biz de bu güzel falliyetinize katılabilir, elimizden geldiğince katkıda bulunabilirdik. Umarım bundan sonraki yıllarda da Ç.kale' ye bu ve benzer faaliyetler için gelirsiniz ve birlikte pedallama şansımız olur. Hepinize selamlar, saygılar..!

18. Şeref ARSLAN

Şeref ARSLAN Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Bu tip organizasyonların edirneden çıkması sevindirici ,
    Keyifli bir gezi olduğu belli ,
    ayağınıza sağlık,
    fotoğraflar ile bizde sizinle tura katılmış kadar olduk.

19. ahmetvemert

ahmetvemert Aktif Üye

Seviye:
    Gerçekten çok güzzel bir paylaşım, yapmak istediklerimize zemin oluşturuyor. ;)

20. Hakan Eşme

Hakan Eşme Bu muydu Yaşam? Hadi Öyleyse Bir Kez Daha!!!

Adı:
    Hakan EŞME
    Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Bu faaliyette Ali Alper ile bir türlü karşılaşamadık.

Öyle ilginç oldu ki; o gemi geçişi sırasında Zirve Dağcılık Çanakkale ekibini görmüş ve bana selam söylemiş ben de o sıralarda 57.nci Alay Yürüyüşündeki o mahşeri kalabalıkta diğer arkadaşlarını görüp sohbet ediyor ve ona selam söylüyorum.

Keyifli ve anlamlı bir tur olmuş, fotoğraflar ve anlatım harika fakat ne yaparsak yapalım yine de o "gün ağarırken 57. Alay Yürüyüşü" coşkusunu vermemiz, anlatabilmemiz mümkün değil.

Keşan Bisiklet Grubu adına sarfetmiş olduğunuz nazik ve incelikli sözleriniz için çok teşekkür ediyoruz. Bisiklet dostlarına gönül kapılarımız her daim ve elimiz erdiğince sonuna kadar açıktır.

Bizler de sizin bu etkinliğinize destek olmaktan ve sizlerin coşkusunu paylaşmaktan mutlu olduk. Sizinle birlikte yüreğimizin bir parçası o anlamlı topraklarda pedal bastı.

Turların ve birlikteliklerin sürmesi dileğiyle, herkese çok selam ve sevgiler...