Ebaydan Forma Takımı

Tepki
23
Bisiklet
b'Twin
Janbey Abi sen dedikten sonra baktım aliexpress'e gerçekten fiyatlar hem uygun hem de ücretsiz kargo. Bazı ürünler kargo ile olsa bile Türkiye fiyatının çok altına geliyor. Önerini alışveriş yaparken değerlendireceğim abi. Teşekkürler.

Scudo

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
@Bekir K.

Hiç bir şey olmadı daha sapasağlam ama benim formamın taytın da nasıl bir madde kullanmışlarsa bacaklarımı kırmızıya boyuyor :)

Tepki
80
Bisiklet
Salcano
aynen benim taytimin pedi turuncu renkli bembeyaz sele tupturuncu oldu cinden pedli tayt almanin bedeli... neyseki bu tarz kozmetik takintilarim yok rahat olsun yeter :)

Mert E.

We create Chemistry
Tepki
3.598
Bisiklet
Giant
@Burak Küçük

@Janbey Furkan

Ben size soyleyim: muhtemelen sentetik olmasina ragmen reaktif yerine -daha ucuz olan- direkt boya ile boyandiklari icin isik ve su hasliklari iyi degil, bu yuzden de boyayi kusuyor. Kullanilan boyanin kalitesi vs de belli olmadigi icin, teninizle temas eden bu boya vucudunuza da giriyor. Uzun lafin kisasi, bu dandik (ve muhtemelen kansorejen) boyalari buyuk İhtimalle vucudunuza aliyorsunuz.

Asiri derece boya kusan bir giyim malzemesini kesinlikle giymemenizi oneririm.

"Çinden çok daha ucuza aliyorum, ne güzel" dusucesinin uzun vadede zararlari acisindan bir ornek daha. :/

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
biz aliexpress ten ısmarlıyoruz orjinal olmayabilir ama kaliteli ürünler burda 1 forma fiyatına ordan 3 forma alabilirsin

K.Burak

Daimi Üye
Tepki
103
Bisiklet
Giant
@Mert E.

Hiç bu yönden düşünmemiştim.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Bir daha giymemeyi düşünüyorum.

@Mert E.

Hiç bu yönden düşünmemiştim.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim. Bir daha giymemeyi düşünüyorum.