Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ebay yardım

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında gokhan erdogan tarafından paylaşıldı.

1. gokhan erdogan

gokhan erdogan Bisikletkolik

Seviye:
    arkadaşlar ebaydan yeni üyelik aldım ve bir ürün sipariş ettim ödemeyi paypal üzerinden gerçekleştiricem üyeliğim henüz aktif olmadı 4 haneli bir şifre üç gün içinde ekstrnzde gözükücek yazıyordu sitede benim sormak istediklerim

ödeme sistemi gittigidiyor gibi yani önce ücreti ödiycez hesabımız aktif olacak ondan sonramı ürün kargolanacak ikincisi 18 dolar taşıma ücreti yazıyor bu bedel benim kargo masrafı ödemiyceğim anlamına mı geliyor sizlerin tavsiyesi ve dikkat etmem gereken birşey varmı arkadaşlar?birde paypal kişisel hesaptan ücret alıyormu?şimdiden herkese teşekkürler

2. BülentBayraktar

BülentBayraktar Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ürüne ödeme yaptığınız zaman satıcı ürünü kargolar,kargo masrafınıda siz ödersiniz.

gokhan erdogan bunu beğendi.
  3. Hasan Oğuz

Hasan Oğuz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Paypal'a kredi kartı eklediğiniz zaman gelecek olan ekstre de paypal'ın sizin hesabınızdan kestiği ufak miktar 1,50 dolar gibi birşey, onun yanında 4 haneli bir kod yazar onu paypal'a girersiniz hem sizden kesilen para paypal hesabınıza geri yüklenir hemde kartınız aktif hale gelir ve alışveriş yapabilirsiniz. eğer ekstre yi beklemem diyorsanız bankanızın internet şubesinden dönem içi hareketler bölümünden de o 4 haneli şifreyi görebilirsiniz.

gokhan erdogan bunu beğendi.
  4. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Selamlar. Üyeliğinizin aktif olması için Paypal hesabınıza tanımladığınız kredi kartından 1,5 dolar gibi bir rakam çekiliyor, paypal hesabınıza eklenyor. Bu ekstrenizde 4 rakamlı kodla beraber görülecek. İlk alışverişinizde o parayı da zaten kullanıyorsunuz, masraf falan yok. Tavsiyem paypal'a sanal kredi kartı numarası verin.
    Alış veriş şu şekilde oluyor. Hemen al veya arttırma sonucunda ürünü alırsanız, kargo ücreti dahil siz ödersiniz. Bir kaç gün zaman oluyor. Önce sanal kredi kartınıza limit tanımlıyorsunuz, sonra ebay hesabınızdan öde diyorsunuz. Paypal açılınca da öde dediğiniz zaman kredi kartınızdan para çekiliyor.
    Genel olarak sorunsuz çalışıyor. Ben 4-5 kere bisiklet malzemesi getirttim, sıkıntı yaşamadım. Kolay gelsin.

5. gokhan erdogan

gokhan erdogan Bisikletkolik

Seviye:
    herkese teşekkür ediyorum baştan sanal kredi kartını tanımlamadım normal kartımı tanımladım malesef