Ebay üzerinden İtalya'dan ürün satın almak

deniz erk

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Specialized
Herkese merhaba,
ebay üzerinden bir ayakkabı almak istiyorum, kargo belirli değildi satıcıyla konuştum ems ile yollayacağını ve 37 euro tutacağını söyledi. Satıcıdan isteyebileceğim daha ucuza gönderme yolu var mı?

Scudo

deniz erk

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Specialized
Bontrager SSR Multisport diye geçiyor.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
ebay üzerinden epey alış veriş yaptığım için ufak bir araştırma yaptım, ancak satıcıların geneli gönderim için yüksek kargo ücretleri alıyorlar. Uygun bir alternatif bulabilirim diye düşündüm ancak maalesef olumlu sonuç alamadım.

amazon.co.uk üzerinde satılıyor ama onlarda Türkiye'ye göndermiyorlar.

Murat Cömez

En yeni üye - Kayıt: Az önce
Tepki
19.416
İsim
Murat Cömez
Bisiklet
Colnago
Selam deniz,
37 eurodan daha ucuz olan yollama tarzi 30euro oluyor ama bunun ne garantisi nede takip numarasi var. 37 euro olan kargo 500euroya kadar sikortali ve takip numarasi var. Baska bir yolu daha var oda ya GLS yada UPS kargo sirketi. bunlar 5 ile 15 euro arasi bir ücret aliyor ama malesef bu sirketlerle sadece üye olan firmalar yada magzalar gönderebiliyor. Ayrica EMS italyanin DHL'i oluyor. :) Avrupadan türkiyeye bir paket 2 günde geciyor ama malesef türkiye ici dagtimi yaklasik 10-15 gün sürüyor. :(

Umarim bu bilgiler sana yardimci olur.

• Beğen
Tepkiler: deniz erk

deniz erk

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Specialized
Yardımlarınız için teşekkür ederim. Ama bu ayakkabı konusunda yıldım artık. sürüşüm daha eğlenceli olsun diye güzel bir ayakkabı almak istedim. Türkiye'deki fiyatlar uçuk durumda, yurtdışından almak istiyorum beğendiğim modeli buluyorum numarası olmuyor, numarası olursa eğer kargo bedeli olarak 100liraya yakın para istiyorlar. bu sporun ihtiyaçlarını karşılamak çok zor bir insan için. daha önce 3 ayakkabıda yaşadım böyle. forumda okuduklarımdan anladığım kadarıyla sorun yaşatmaması için almışken güzel bir tane almak en iyisiymiş ama bu iyileri bulmakta imkansız neredeyse. nisbeten diğerlerine göre ucuz yollu olanları alayım desem onlarında cok da bir farkı yok pahalılardan.