Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

EBay Alışveriş

Konu, 'Giyim' kısmında hangokce tarafından paylaşıldı.

1. hangokce

hangokce Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
  2. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    bu soruların internet de ve forumda milyonlarca cevabı var. evet orada yazan ücretler dışında herhangi bir ücret ödemiyosunuz gönderimi yapılıyor en erken 15 en geç 35 günde elinize ulaşır. çin malı formalar fiyatına göre güzel ama ben uzun süredir kullanıyorum artık biraz soğudum konforlu ve kaliteli gelmiyor. ama neredeyse tüm bisikletçiler bu formayı kullanıyor. son olarak da kırmızı renk çok erken magenta ya dönüşür 3 5 defa güneşde uzun süre kullandığınızda. açık renk yada farklı renk almanız daha uzun ömürlü olur.

3. hangokce

hangokce Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    internette genelde olumlu cevaplar var ama geçen gittigidiyor dana yaptığım alışverişte istediğimden bambaşka bir ürün ve oldukça geçikmeli gelmişti, olan benim kargo parama oldu, bu şimdi taa nereden gelecek ona güvenemedim ve tedirgin oldum açıkcası.
    kırmızı siyah seçmem bisiklet rengime uymasından dolayıydı ama tavsiyeni dikkate alıp biraz daha bakacağım, teşekkürler

4. Bülent Gökmen

Bülent Gökmen Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Daha önceden cannondale forma ve short almıştım ve çokta memnundum fakat artık aynı kalitede malesef bulamıyorum. Sizin paylaştığınız ürün fiyatına sadece burada taytı veriyorlar ki fiyat çok güzel. Ürün sahibi feedback açısından da sağlam. İstediğim markanın modelini bulamazsam sizin linkini paylaştığınız modelide alabilirim. Ancak kırmızı çok çabuk soluyor. Beyaz yahut gri tonlar olsaymış çok iyi olacaktı.

Bulduğunuz diğer modelleride paylaşırsanız bizim içinde faydalı olacaktır.

5. oğuzhan demir

oğuzhan demir Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    site ve satıcıları çok sağlam.ben bir keresinde aldığım malzeme dışında birşeyle karşılaştım napacağım derken 2 gün sonra doğrusu geldi diğeride bende kaldı yazışmalar sonucu hatadan dolayı bana hediye ettiler.sana tek tavsiyem alırken free shepping olanı seç 2 haftada geliyor ve nakliye paran cebinde kalıyor.ben genelde öyle yapıyorum:)

6. Osman Selman

Osman Selman Kıdemli Üye

Seviye:
    ben sticker aldım kendime, satıcın %99 feedback almış. ürünün gelir ama çin kargosunun yavaş olduğunu duydum..

benim ki 2 hafta bile sürmedi.

7. mustafa şan

mustafa şan Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    bu takımdan daha güzel ve kargo bedava olan varsa hemen söyleyin yoksa bunu alacağım :D

8. kurban

kurban Yeni Üye

Seviye:
    ne aldiysam hep geldi hic sorun olmadi ozellikle cinli saticilar cok iyi islerini iyi yapiyorlar

9. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    http://www.ebay.com/itm/Bike-Bicycl...t=AU_Cycling_New_&hash=item1e7808ae97(kargoyu aracı olan arkada ödeyecek sonra kapıma kargocu gelip benden ücret istemesin.)
    http://www.ebay.com/itm/New-Bike-Bi..._Cycling_Bags_Panniers_SR&hash=item2a2c0d9805
    http://www.ebay.com/itm/New-2012-Bl...859?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3a76d20a53
    arkadaşlar benim verdiğim adrese bu ürünleri alabilecek var mı acaba?
    kargo dahil fiyatları toplam : 8,76 dolar yani (1,80 oranla) 15,786 tl.aracı olacak arkadaşa 18 tl ödemeye hazırım.var mı bana yardımcı olabilecek?

10. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    O linkteki kadro çantası açık arttırma o fiyata imkansız bulmanız.

11. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
  12. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    ebay hiç bi zaman kurdan fiyat almaz doları direk 2 liradan sterlini 3 liradan geçiriyor küsüratı cebe atıyor :)

13. observer

observer Bisikletkolik

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    o zaman şöyle yapsam diğelim paypalımda 20 dolar var o 20 doları aldım babamın banka hesabına attım.
    sonra ebay e girdim 20 dolarlık babamın kartıyla alışveriş yaptım galiba bu adamlar şimdi tl cinsinden para yı alıp ( yani 2 orandan 40 tl ) kullanmazlar direk dolar cinsinden olan paradaki 20 doları alırlar demi :D

14. hangokce

hangokce Yeni Üye

Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    kendimi deneme amaçlı bir formaya teklif verdim teklif bende kaldı. sonra araştırırken daha uygun formalar olduğunu gördüm, bir de kırmızı renge söylenenler dikkatimi çekti vazgeçtim. şimdi ben bu formayı satın almak zorunda mıyım :)