Easton Vista SL ve Fulcrum Racing 7

GeYiRCaN

Üye
Tepki
18
Fulcrum Racing 7 ve easton vista sl jantlar hakkında görüşleriniz öğrenebilir miyim?
malzemeleri nedir ? ikisi de aluminummu? dayanıklılıkları nasıl hangisini tavsiye edersiniz? teşekkurler

Scudo

Mösyö-balerin

Daimi Üye
Tepki
103
püskület jantıdır iki tanedir biri öne takılır biri arkaya arkadan çekiştir zincir arkaya bağlanır al gitsin iyi jantır.püskületlerdeki havayı değiştirir ve hata kimi zaman kafası eserse pedalı bile çevirmenize gerek kalmaz malum fiyatından ötürü abi dur sen çevirme ben çeviirm sıra bende gibi tabirlerde bulunabilir.çevirdikçe yanar zıvanasına doğru güzel uçurur seni al beraber çevirelim zira ben de harman dalı oynuyroum bu günlerde:D

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
@taner-ince

Bu nasıl bir cevaptır böyle :D :D Adamı soru sorduğuna,soracağına pişman ettin.

• Beğen
Tepkiler: Mösyö-balerin

Cycleone

Forum Bağımlısı
Tepki
552
@taner-ince

Farklı bi bakış açısı :D Yanlız birisinin sorusuna 'uyuz,saçma,boş' demen hiç hoş değil.Beğensende beğenmesende forumda sorulan her soru değerlidir ve ciddiyetle cevap verilmelidir.

• Beğen
Tepkiler: mcanb

mcanb

Forum Bağımlısı
Tepki
917
Söylemek istemiyorum ama sizin cevabınız, soruya getirdiğiniz yorumlardan farklı değil. Soruya cevap vermeyecekseniz bari konuyu kirletmeyin bilen kişi cevap versin.

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Fulcrum Racing 7 giris seviyesi aliminyum bir jant. Cok iyi ayar tutar ve kilo limiti yok, giris seviyesi oldugu icin hafif degildir ama nede olsa Campognolo'nun jantidir; cok saglamdir.Akisi yuksek seslidir.( akis ile demek istedigim pedal cevirmeyi birakinca cikan ses)

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
@GeYiRCaN

Yol bisikletine yenisin ve Yol jant setleri konusunda bilgi toplamak istiyorsun sanırım. Bu jant setlerine internet sitelerinde rastlıyorsun herhalde, birkaç "klik" daha yapıver ve biraz daha araştır, bu jantlar aluminium'mu, bakırmı? Fiyatlarını karşılaştır ve ondan sonra biraz daha detaylı ve spesifik bir biçimde sorunu getir.

Mesala şöyle: "ben şu ağırlıkta, boyum posum şöyle, acaba bu jant setlerinden hangisi bana daha uygun? " gibi. Jant seti için belli kriterlerin olması lazım.

Bahsettiğin jantlardan Fulcrum 7, 1900gr civarlarında ve başlangıç için çok iyi bir set. Büyük ihtimalle Easton vista SL den daha ucuz bir set.
(link)

Easton Vista SL ise 1700gr civarlarında ve yine başlangıç için gayet iyi bir set.
(link)

Evet her ikiside Aluminium malzemeden yapılıyor.

@FREEKARTAL
Yok pek öyle değil, forumdaki her soru ciddiyetle cevap verilmeyi herzaman hak etmiyor.
Bazı sorular tamamen konu dışı veya "geyiğine" buraya getiriliyor.
Ve ozaman eğer rastlarsak bu mesajları dahi silmek bizim görevimiz. Çünkü ciddiyet dışı olabilip, provakasyon bile yaratabiliyorlar.

Fırat Dizman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.018
Bisiklet
Cube
@taner-ince

siz ,bir mağazaya gidince ayakkabıları veya pantolonu denemedenmi giyersiniz?,veya bilmediğiniz bir paketlenmiş yiyeceğin içeriklerine bakmazmısınız? sorular siz biliyorsunuz diye basit kalabilir,evet bazen saçmalanabiliniyor,bende yapabiliyor olabilirim,ama sormak suç değilki,soruyu size veya başkasınada sormamış,ortaya ,bilenlere sormuş.bence biraz sert olmuş,azarlamışsınız biraz...

GeYiRCaN

Üye
Tepki
18
benim soruyu sormamdaki amaç, bu iki jantı kullanıpta ya da herhangi bi şekilde bilgi sahibi olanların tecrübelerini ya da bildiklerini ögrenebilmek. dediğiniz gibi interneti biraz karıştırıp alumiummu degıl mı ogrenbılır ama insanların tecrubesı maalesef öğrenemeyiz. forumlarda bu yüzden var zannediyorum. bu iki jant bana hiçbirşey ifade etmiyor o yüzden soruyorum. sadece fiyatlarına bakıp bu pahalı o zaman iyidir demek de dogru olmuyor. neyse az çok fikir sahibi oldum teşekkürler