Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

E-bay'dan alışveriş yapabilecek bir arkadaş aranıyor!

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında M.Kaptanbaşı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. M.Kaptanbaşı

M.Kaptanbaşı Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba!
    Yurtdışından, e-bay sitesinden temin etmek istediğim bazı parçalar var. Lakin kredi kartı artık kullanmıyorum. Bankaların paradan ve havadan para kazanma zihniyetinden çok çektim. Türkiye'de çok zor bulunan, E-bay sitesinde ise bolca bulunan ve İnşallah almak istediğim birkaç parça var.
    Dezavantajlarım arasında; yeteri kadar ingilizce bilememek ve e-bay'dan alışveriş tecrübemin olmaması da var. Forumdaki arkadaşlardan beklediğim şudur: İşi ticarete dökmeyecek şekilde ve kendisi de kesinlikle zarar etmeyecek şekilde, almayı düşündüğüm birkaç parçayı Türkiye'ye getirtmede bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır? Kargo ücretinden tutun da, en ufak masrafına kadar hepsi bana aittir! Lakin yardım edecek kişi sadece iyi niyetinden yardımcı olmalıdır. Çıkar amaçlı aracılık teklifleriyle ilgilenilmeyip, o tekliflere cevap bile verilmeyecektir! Eğer ilgilenebilecek bir arkadaş olursa sevinirim. Özelden mesajlaşabiliriz. Şimdiden teşekkürler!

2. karadatemiz

karadatemiz Kıdemli Üye

Seviye:
    kesinlikle dostum bu konuda muzdarip olanlardan biride benim. eğer böyle birini bulursan eğer bana da yardımcı olusan sevinirim. özellikle yeni toplamaya çalıştığım bisikletin bir kaç parçasının orada almayı düşünüyorum. fakat saydığın neenlerden ötürü bir türlü bu işe giremedim. özel mesajını bekliyorum.

3. Turgut Kılıçaslan

Turgut Kılıçaslan Forum Demirbaşı

Seviye:
  4. Önder Tarım

Önder Tarım Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    İngilizce,kargo ve gümrük konusunda bilgi verebilirim ama kart konusunda yardımcı olamam ben de ablamın kartını kullanarak alışveriş yapıyorum.Başta saydığım 3 konuda istediğinizi sorabilirsiniz.

5. uğur yılmaz

uğur yılmaz Bisikletkolik

Seviye:
    Ben öğrenciyim, kart borcumu ödeyemedim bu ay. Şu an faiz biniyor.160tl felan borcu var. Önce karta para yatırıp sonra alışveriş yaparım diyorsanız kart bilgilerimi verebilirim.

6. M.Kaptanbaşı

Seviye:
    Ne demek! Tabi ki! İnşallah ben alışveriş imkanı bulursam, sizi de haberdar ederim. Sonuçta; herşey para demek değildir ve geniş bir foruma üye olup, hepimiz arkadaşız! Merak etmeyin, ben size özelden ulaşırım.:)

7. M.Kaptanbaşı

Seviye:
    Sevgili arkadaşlar! Bir konuda galiba yanlış anlaşıldım. Hemen düzeltmem gerekiyor ki, daha fazla yanlışlığa sebebiyet vermesin ve hakkımda yanlış düşünmeyiniz. İyi niyetiniz için çok teşekkür ederim lakin, Ben kimseden kart bilgisi veya herhangi bir özel bilgi kesinlikle istemiyorum. Sadece beklentim şudur: "Kendisine alışveriş yapar gibi, bu konuda tecrübeli olan bir arkadaşımızdan ricam, bana da istediğim birkaç ürünü kendisine alıyor gibi almak. İşte sadece bu kadar! Kargo parası ve ürünün parası, ayrıca ortaya çıkabilecek extra her türlü masraf, tarafımdan karşılanacaktır. E-bay konusunda tecrübesi olan bir arkadaş arıyorum. Ben ona havaleyi hemen çıkartırım. Almak istediğim ürünler de, KCNC'nin sele borusu, jant seti mandalları (quick relase'lar), gidon, gidon boğazı vs."
    Açmış olduğum konu ile ilgilenen ve iyi niyetlerini göstermiş olan bütün arkadaşlara teşekkür ederim. Sevgilerle!:) :) :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.