E Bay Dan Nasıl Alısverıs Yapabılırm Yardım Lütfen

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
e bayda ucuz carbon kadrolar varmıs mtb nasıldır bır bılgısı olan varmı

Scudo

tarık akman

Daimi Üye
Tepki
54
belli fiyatın üstündeki (150$ yada 150€ olması lazım) ürünler gümrükten geçmiyor. carbon kadro yani alamazsınız sanırım.

Akif Bozkurt

Forum Bağımlısı
Tepki
168
Bisiklet
Giant
nasıl yanı carbon kadro var dedıler ucuz dedıleer 150 yürodan fazladır ama nıye nasıl olucak

Derya Keçeci

Forum Bağımlısı
Tepki
4.127
İsim
Derya
Başlangıç
1970—71
Bisiklet
Fuji
Bisiklet türü
Yol bisikleti
ebay üyelik formu doldurulacak
pay-pal hesabı açıp,kredi kartınızla ilişkilendirilecek.Zira ebay alışverişleriniz için paypal sistemi aracılığıyla kredi kartınızdan tahsilat yapar (kullandığınız döviz cinsinden) 150 Euro'yu geçerseniz gümrük vergisi ödersiniz zira muadillerini türkiyede bulabileceğiniz bir ürün arıyorsunuz.Bunların hepsini göze aldığınızda Avrupanın dört bir yanındaki çakallarla da başetmeniz gerekir.100 euro'ya müthiş bir kadro buldum derken,kevgire dönmüş bir ürünle karşılaşabilirsiniz.ebaydaki ucuz ürünlere kanmayın,problemlidir.Mümkünse hemen al seçenekli kullanılmamış ürünleri tercih edin.Zaten isteseniz bile uygun fiyatlı bir ürünü ihalede size kaptırmazlar.Nedeni ise basittir.Türk telekom diye bir illet vardır ve abonelerin internet erişimini öyle bir kısıtlar ki,ürünün kapanmasına bir dakika kala 6-7 teklif vermeniz gerekirken bir tanesini bile gönderemezsiniz.Budur.

• Beğen
Tepkiler: Halitkin

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Derya Keçeci arkadaşımız güzel açıklamış. Teşekkür ederiz kendisine. Açıklayacaktım gerek kalmamış.

ProfessionaL

Forum Bağımlısı
Tepki
700
İsim
Hasan Kılınç
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
hocam benim bulduklarıma göre karbon yol bisikleti kadrosu 300+68 dolar. mtb 300+70 dolar ve gümrüğe takılır. tabi bunlar. sıfır ve hemen al seçeneği olan kadrolar.

enginekizkuyu

Aktif Üye
Tepki
80
hangi eBay dan birde o var tabi.amerikadakinden mi yoksa ingilteredekinden mi :) her 2 ülkede de akrabanız varsa kendisi görerek alsın ve size göndersin bence en mantıklı yolu bu :)