Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DX den gelen ürünler

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında FelixTheCat tarafından paylaşıldı.

1. FelixTheCat

FelixTheCat Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar fikir açısından gelen ürünlerin incelemeleriyle ilgili bilgileri ve fotoğrafları paylaşmak istedim. Eğer almak istiyen arkadaşlar olursa yardımcı olmuş olur burada ki paylaşılar.
    Öncelikle ürünü toplam 17.85 $ a temin ettim. 17.10.2013 tarihinde siparişi vermiştim ürünlerin Türkiye'ye girişi kasımın 5 inde gerçekleşmiş ve bugün itibari ile elimde bulunmakta. Küçük bir talihsizlik yaşadım eve geldi sandım ürünler ptt de barkot numarasıyla baktığımda dağıtım yerine geri gittiğini yazmışlar bende bugün dağıtım yerine gittim fakat öğle arasıydı telefon geldi ürünler eve gelmiş geri döndüm boşuna o kadar yol gitmiş oldum.
    Ön far, arka stop ve buff sipariş ettim gelen ürünlerde hiçbir sıkıntı yok gayet güzel çalışıyorlar akşam imkan bulabilirsem videosunuda eklemeyi deniycem en azından görerek almanız açısından daha iyi olucaktır. Ürünlerin fotoğraflarını paylaşıyorum.

2. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:

Arka stop'un yanımı duvarla arasında 3 metre var arkadaşlar duvarda yuvarlak ışık bırakıyor. Birazdan sürüşe çıkıcam yaklaşık 10 15 km kadar video çekicem eklemeye çalışırım videoyuda.

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  3. Mehmet H.

Mehmet H. Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Ghost
    Seviye:
    linkleride atarsanız sevinirim birisinin kullanıp memnun kaldığı ürünü almak daha iyi olcaktır

4. Uğur Recep AKGÜL

Uğur Recep AKGÜL Bisikletkolik

Seviye:
    Bisikletin üzeride resimde eklesen iyidi. güle güle kullan ön far dikkat cekmek acısından güzel fakat kendin önünü görme acısından biraz yetersiz kalabilir özellikle zifiri karanlıkta. Ama normal sehir içi turlarda yeterlidir.

Bide insan dx banggood buyincoins gibi çin sitelerinden alısverişe vaslayınca bidaaha arkası kesilmio :D sen iyi kısıtlamısın kendini 3 ürünle ben sunuda alım bunuda alım gelirken oda gelsin derken epey fiyat artıo .

5. Tunakan Önen

Tunakan Önen Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Güle Güle Kullan :)

6. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    fardan bende aldım merak ediyorum :D

7. Ömer İlker

Ömer İlker Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    fardan memnun musun? aydınlatma alanı, görüşü vs.

8. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Far hakkında yanılıyorsunuz çok güzel aydınlatıyor özellikle karanlıkta video çektim fakat anlaşılmıyor videoda gözle görüldüğü gibi çıkmıyor telefonda dikkat çekiyor ve gösteriyor daha ne olsn :). Nasıl bişey geliceğini bilmediği için insan fazla açılmadım. Ama ürünler gayet iyi alıcak olursa eğer ben memnun kaldım

Far güzel bana yeterli geldi karanlık bir sokakta deneme şansım oldu görüş açısı çok güzel geniş

Teşekkür ederim

9. Sehzade43

Sehzade43 Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Hayırlı olsun Betül hanım.

10. Kader Kerem

Kader Kerem Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Güle güle kullanın :) Ürünlerin istediğiniz gibi çıkmış olması güzel gerçekten

11. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Teşekkürler beklediğimden iyi çıktılar istediğim gibiler yani. Türkiye'de ki ürünlere göre ucuz zaten Türkiye deki ürünlerde çinden gelme olduğundan biraz risk alıp getirtmeyi denedim

Çok teşekkürler

Sehzade43 bunu beğendi.
  12. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Dx.com'dan sipariş ettiğim çanta geldi arkadaşlar. Başka bir başlıkta da yeni aldığımız far arka stop ve buff'u paylaşmıştım. Çanta 15 lt kapasiteli oldukça eşya alıyor içine şehir içi gezilerde fazlasıyla işe yarıycaktır. Hatta kısa mesafeli şehirler arası turlar içinde ideal gibi gözüküyor. Çantayı ufak bir heybe olarakta kullana biliyoruz. Fotoğrafları sizlere göstermek amacıyla paylaşıyorum Daha detaylı fotoğrafları paylaşırım. (Fotoğraflarda çantanın içerisinde 3 adet eşofman 1 adet yağmurluk ve 5 6 adet daha kıyafet koydum içerisine yer bile kaldı. Kayışı da var bir yere gittiğinizde çantayı omzunuza asıp taşıyabiliyorsunuz.)

13. Kerim BEŞER

Kerim BEŞER Forum Demirbaşı

Seviye:
    Aynı çantayı bende aldım fakat henüz inceleme fırsatı bulamamıştım. Güle güle kullanın.

FelixTheCat bunu beğendi.
  14. Orkun Terzioğlu

Orkun Terzioğlu Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Çok şirin duruyor gerçekten. Kaba ve hantal bir görünümü yok. Güle güle kullanın.

15. Sefa

Sefa Alçılı Bünye

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    Betül hanım, aynı çantayı bende kullanıyorum ve bagaj altından geçen sabitleyici kayışları çok sıkı bir şekilde tutturmanızı öneririm. Aksi halde çanta içerisine yerleşen ürünlerin dengesiz dağılımı yüzünden çanta sağa/sola doğru yalpalamaya başlayabiliyor (farkında olmazsanız düşecek raddeye kadar geliyor mu emin değilim). Bu problemi ortadan kaldırmak için o kayışlara cırt diktirmeyi düşünüyorum.

Bir de yan heybeleri, bagaja sabitleyen kancalar ne yazık ki ip ile tutturulmuş durumda, heybe ceplerine ağırlık bindiği zaman haliyle aşağı doğru bir sarkma gerçekleşiyor ve kancalar en ufak bir sarsıntıda yerinden çıkabiliyor. Bu da haliyle kancanın jant tellerine takılması gibi tehlikeli bir duruma açık davet demek. O ipi iptal edip, uygun bir lastik ile değiştirmek işinize yarayacaktır.

16. FelixTheCat

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bilgi için teşekkür ederim. Bagaja sabitleme yetersiz olduğunu bende düşündüm bir şekilde sıkıştırdım şeridi 3 kere geçirdim iç içe plastikten. Cumartesi bir deneme turum olucak umarım sıkıntısız kullanırım. Benim bagaj fazla yüksekte durmuyor alt tarafında bir delik var oraya takıyorum kancayı çıkıcağını hiç sanmıyorum ama bakıcam yinede. tekrar teşekkür ederim.

17. avanak_abdi

avanak_abdi Bisikletkolik

Adı:
    Cemali Avcı
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    yaklaşık bir buçuk yıldır dx.com'dan alışveriş yaparım. bütün siparişlerim geldi. endişeniz olmasın. yanlız burdan alışveriş yaparken 'geç olsun güç olmasın' mantığında düşünün :) takipsiler geç geliyor. benim elli günde dahi gelen paketim oldu. ama takipliler fena değil on yedi günde geldi son takipli siparişim.