Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

dx.com hangisi sizce?

Konu, 'Elektrik - Elektronik' kısmında Murat Ceyhan tarafından paylaşıldı.

1. Murat Ceyhan

Murat Ceyhan Aktif Üye

Seviye:
  2. Kürşat AKINCI

Kürşat AKINCI Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Kesinlikle kablosuz alma kişisel fikrim :) vericilerin yanından geçerken sapıtıyorlar..

3. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
    Bu tarz sayaçların kabloluların güvenilirliği tartışılırken gidip kablosuz olanını almak mantıksız bence.

4. Murat Ceyhan

Murat Ceyhan Aktif Üye

Seviye:
    Kablosuzlar gerçekten bu kadar güvenilsiz mi ? İleride iyi birşey almak istiyordum param olunca sigma gibi kablosuz. Onlarda sapıtır mı ?

Bir de bu kablosuzlar pili çabuk mu bitirir? Hobi olarak tüm yapılan kilometreyi hiçbirzaman sıfırlamıyorum da pil biterse çabuk sıfırlanır :D

Gerçi Gürkan Genç'in belgeselinde izlemiştim kilometre 10.000e vururken videosu var , pil değişirken sıfırlandığına göre o sayacın pili 10.000 km boyunca hiç bitmemiş mi ?

5. ramirez

ramirez Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yeni seri sigmaların kablosuzlarında sıkıntı olmuyor diye biliyorum. Bu vericilerden falan kaynaklı hataları önleme sistemi varmış galiba. Ama yinede kablolu daha güven veriyo gibi.

6. Semih_ÇELİK

Semih_ÇELİK Forum Bağımlısı

Seviye:
    bende 1 haftadır yt 813 kullanıyorum 2. seçeneği. ışıgı herşeye bedel. on numara aydınlatması var ben devamlı gece süren biriyim. bir çok pahalı sayaçda ısık olmaması yuzunden cin malı bu ürünü tercih ettim aydınlatma kusursuz. haddinden fazla iyi aydınlatıyor. sadece biraz yüksek kalın tasarımı var bide tuşlarını boyamak zorunda kaldım o ni öle turuncu :) geri kalan oldukca memnunum sogukdan da hiç bir şekilde etkilenmiyor. son olarakda mıknatıs ayarı epey bi ince ayar istiyor diğerlerinde bu kadar uğraşmamışdım montajında :)

7. Merih Demirkol

Merih Demirkol Aktif Üye

Seviye:
    Ben tercihimi ikinci linkten yana kullanırdım. İlk linkte olan modelin kablolu olanı vardı elimde ve bir sonra sapıttı... Yanlış ölçmeye hatta ölçmemeye başladı ve toplam 200 km geçince yanlış hesaplamaya başladı... Karar sizin bilginiz olsun istedim :)

8. GLN

GLN Onursal Üye

Seviye:
  9. Şafak Başlar

Şafak Başlar Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Whistle
    Seviye:
    Sigma'nın kablosuz modelini kullanıyorum. kesinlikle manyetik alanlardan etkilenme yok. Saha önce tchibo'nun kablosuz modelini kullanıyordum. Elektirik tellerinini altından geçerken ve trafolardan etkileniyordu.