Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Duzenli Tur Gunleri

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında Alterra tarafından paylaşıldı.

1. Alterra

Alterra Yeni Üye

Seviye:
    Her haftasonu ve de haftaici duzenli olarak yapilan turlar var mi (Avrupa ve asya yakasi olmak uzeri) ...bunlar daha duzenli olarak listelenebilirmi...bazen insan karastitiyor su an benim bildgim ayin 3Nisan da bir tur var peki bu haftasonu ctesi veya pazar birsey var...haftaici bir araya gelen arkadaslar varmi...ya da millet nerde bulusuyor? su an yeni uyeyim ve de bu web sayfasi acikcasi bana karisik geliyor...!

Murat
    atmacamurat@hotmail.com

2. Turhan Evci

Turhan Evci Forum Bağımlısı

Seviye:

Selam, hos gelmişsiniz.
    Bisiklet konusunda istanbulda yöresel bir kaç grup oluşmus durumdadır. Hepimizin amacı keyifle bisiklete binmektir.
    Şahsen ben ve arkadaşlarım pazar sabahları saat 09,00 da bostancı ada motorlarının kalktığı yerde buluşuruz, pendige, büyükadaya yada tuzlaya kadar gider köftelerimizi yedikten sonra geri döneriz. Bunun yani sıra her çarşamba akşamı saat 20,30 da caddebostan migrosun sahil tarafındaki buyuk beton yuvarlakta toplanıp kartala kadar gece sürüşü yapmaktayız.
    Gece turlarımızın, havaların soğuk olmasından ötürü katılımın az olması nedeniyle durma noktasında oldugundan 3-5 arkadaş aramızda telefonlaşarak muhtelif günlerde yinelemekteyiz.
    Sewgiler
    Caddebostan sahil grubu
    yoneticisi
    www.yahoo.com
    Caddebostan_Sahil_Grubu@yahoogroups.com

3. Barbaros

Barbaros Forum Bağımlısı

Seviye:
    Evet ama mart bitiyor nisandan sonra carsamba gecelerı ve pazar gunlerı yıne maxımum kısı ve zevkle surecektir. Herkeşleri bekliyoruz heyyooo

gel 6 nisan gel. Geleneksel turlarımız başlasın.

:D

4. Alterra

Alterra Yeni Üye

Seviye:
    Tesekkurler Tahsin ve Barbaros...

ben belli bir donem yurt disindaydim onun icin burda bisiklet tecruben yok sayilir...onun icin bu organize turlardan haberim yok..siz bostanci da bulusuyorsunuz demek her pazar...peki cteside yapanlar var mi...

ben avrupa yakasindayim Bostanciya ulasmam bisikletle nasil olur onu bilemiyorum....bu da problem oraya direk gemi yok sanirim deniz otobusu var...onlarda bisiklet aliyormu bilmiyorum birde saatleri sorun...yani olumsuzluklar var...dusuncelerinizi bekliyorum..

yurt disinda bisiklet kullanirdim arasira...ama profesyonel degilim amacim spor gezi ve cevre (doga)ve de dostluk ..

ama sanirim biraz daha bu isin organize olmasi gerekebilir...bilemiyorum Istanbul gibi bir yer de bisiklet kulubu var mi ? tamam belki yahoo grouplari filan var ama ...benim yurt disinda gordugum bir grup goremedim...ama Bisiklet Sevnler Dernegi var ! gerci bu dernek!

Avrupada yakasinda toplanan arkadaslar var mi...? nerelerini duzergah seciyorlar...

sehrin disinda yapilan turlar oluyor mu?
    yarin gelemesemde 3 Nisan da gelmeye calisicam...

bir de biraz bu web sayfasi karisik geldi ama bilemiyorum siz belki de alistiniz

bu arada bende road bike var her yere gidemiyorum tabiii mesela Belgrad icinde biskletime binemeye bilirim...sunu gordum Nisan 3 teki turda mesela turla ilgili fazla bilgi yok ..guzergah tanitimi veya yolun durumu ...bisikletlilerin nelere dikkat etmesi vb ..yolda mola yeri var mi...ornegin teker patlama durumunda ne oluyor...

bunlar sadece dusunceler....

hoscakalim coook tesekkurler cvp icin
    murat
    atmacamurat@hotmail.com

5. BSD-Murat

BSD-Murat Aktif Üye

Seviye:
    Murat bey

Bisiklet Sevenler derneği Programlı ancak keyif almak yanında farklı sosyal mesajlarda taşıyan etkinlikleri daha fazla gerçekleştiriyor.( çevre haftası turu - kalp haftası turu gibi)

Ancak bunlara hazırlık amacı ilede farklı parkurlarda hafta sonu keyif gezileri düzenliyor.

Programı www.bisikletdunyasi.com sayfamızda BSD, etkinlikler sayfamızda bulabilirsiniz.

BSD