Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Duyarlılığından dolayı Çok Teşekkürler

Konu, 'Teşekkürüm Var!' kısmında Cenk_ tarafından paylaşıldı.

1. Cenk_

Cenk_ Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikel böylesine güzel bir siteyi bizlerin hizmetine ve faydalanmasına imkan sunan site sahiplerine ve katkıda bulunan tüm kullanıcılara Teşekkür ediyorum...

3 hafta önce sanırım salı sabahıydı.
    En az 20 den fazla bisiklet kullanıcısı görüp, neredeyse hepsine zil ile selam vermeme rağmen.
    Ortaköy e geçerken selamımı alıp eliyle selam verme nezaketinde bulunan.
    Bisikletinin markasını okuyamadığım kasklı beyaz bir bisiklete sahip olan Arkadaşa:
    Sizlerin nezdinde ayrıca Teşekkür etmek istiyorum.
    Belki o arkadaş burada değildir. Ve tanımıyorumda kendisini.
    Ama en azından zahmet edip selam alıp vermesinden dolayı aslında binlerce Teşekkürü haketmiştir.

Ayrıca aşıyan da mezarlığın orada bisikletim eski olduğu için pedalı kırıldı.
    Sedona borla marka bisikletiyle yanıma gelip. Geçmiş olsun yardımcı olabilirmiyim? diyen.
    25 yaşlarındaki hanım kardeşimede. Nezdinizde tekrar Teşekkür etmek istiyorum.
    Bu arada bisikletimi gemi tamircisi olup, kaynak yapıp bir kuruş dahi para istemeyen.
    Hatta en azından size bir su alayım diyip, teklifime sen içeceksen al sağol diyip kibarca geri çeviren.
    Orada çalışan abiye ve yardımcı olan Arkadaşada sonsuz Teşekkürler..
    Rabbimde onlara zor günlerinde yardım etsin İnşallah.
    Keza kırılan pedal la geri dönmem neredeyse imkansızdı.

Ve iyi duyarlı olan tanıdığım tanımadığım tüm dostlara sonsuz Teşekkürler...
    Hayat ın sizlerle daha güzel olması dileklerimle Kazasız belasız spor lar diliyorummm
    Allah'a emanet olun.

2. SerkanH

SerkanH Onursal Üye

Adı:
    Serkan
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Merhaba. Foruma hoş geldiniz. Burası tam da o bahsettiğiniz iyi insanlarla dolu.. :)

Cenk_ bunu beğendi.
  3. Cenk_

Cenk_ Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Sağolun üstadım sizlerede merhaba :) Eminim öyledirde zerre şüphem yok.
    Yoksa bu denli büyümezdi siteniz :) Daim olsun İnşallah..
    Ayrıca zaten öyle insanlar varolduğu için dünya hala yaşanılır halde.
    Yoksa öyle iyi insanlar olmasa idi: Hiç birimizde huzur kalmazdı.
    Sizede üstadım iyi kazasız belasız sürüşler :)

4. alperK

alperK Onursal Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    bisikleti ilk aldığım zamanlarda yerlerin yaş olması lastikleriminde çamurlu olmasıyla kayıp düştüm,bana baka baka giden bayana teşekkürler,sahil yolunda 2 kere ayrı günlerde lastiğim patladı ve bana baka baka giden bisikletli arkadaşlara teşekkürler.

Cenk_ bunu beğendi.
  5. Mehmet Altuğ

Mehmet Altuğ surrender.to.music

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Zille selam vermek karşınızdaki insan tarafından bazen anlaşılamayabiliyor. Ben her daim elle selam veriyorum, selamımın karşılıksız kaldığı da olmamıştır.

Bir bisikletçi, yolda kalan başka bir bisikletçiye şartlar ne olursa olsun yardım etmeli. Ben şahsen, gerekli yedek parçalarım (iç lastik, plastik kelepçe vs.) ve temel tamir ekipmanlarım (alyan anahtarlar, yama seti, zincir sökme-takma aparatı, tornavida, pense, pompa vs.) olmadan kesinlikle tura çıkmıyorum. Kendim ihtiyaç duyarım düşüncesinden ziyade, yolda karşılaşabileceğim ve yolda kalmış, zor durumdaki bir bisikletçi arkadaşıma yardım ederim düşüncesiyle. Ve bilirim ki aynı durumda ben olsam, karşılaştığım başka bir bisikletçi arkadaşım da bana aynı şekilde yardım edecektir.

Yine aynı sebeple, bisiklet mekaniği ve onarımıyla ilgili konularda kendimi geliştirmeye çalışırım. Maksat hem kendi basit bakım-onarım işlerimi kendim görebilmek, hem de bu konuda yardıma ihtiyacı olan arkadaşlarıma elimden geldiği kadar yardımcı olmak. Büyüğümüz dediğimiz insanlardan öyle gördük çünkü. Buna verilebilecek en güzel örneklerden biri de, forum yöneticilerimizden sevgili Ferhat abimizdir. Bildiğini paylaşmaktan, öğretmekten çekinmez, yardıma ihtiyacı olanı geri çevirmez. Yine aynı şekilde, forumda bilgi ve deneyimlerini hiç üşenmeden bizlerle paylaşan onlarca arkadaşımız var. Onların sayesinde her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz.

Haluk Eke, ozan erdem, Cenk_ ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  6. Cenk_

Cenk_ Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Alper arkadaşım baya zor durum seninkide ne diyebilirmki.

Mehmet bey zille selam verdim derken yanlış anlaşılmasın elbette her çalan zile kimse bakmaz.
    Ama peş peşe çaldım. Bakanlara ayrıca başımı salladım ama pek umursayan olmadı.
    (O beyaz bisikletli kasklı Arkadaş hariç)
    Ben yeni kullanmayı öğrendiğim için elimle selam veremem, vermeye kalksam bi yere toslarım :)
    O yüzden öğrenene kadar zile devam :) İki elle zor dengede duruyorum zaten birde tek elle sürmeye kalksam baya zor olur.

Diğer söylemlerinizde ise; son derece haklısınız banada sağolsun o bayan kardeş geldi.
    Ama pedal kırıldığı için haliyle ikimizinde pek yapabileceği bir şey yoktu.
    Ama en azından yönlendirdi işde gemi tamiriyle uğraşanların olduğu yere.
    Birde yardım konusunda bazısı haliyle istanbul çekimser olabilir anlayışla karşılamak lazım.

Ama bisiklet kullanıcıları profosyonel olanlar eminim sizin gibidirler :)
    Dilerim bulunduğunuz yardımların mükafatınıda görürsünüz.
    Sizde darda kaldığınızda size koşanlar çok olsun İnşallah

7. Cenk_

Cenk_ Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Birde pedalıma kaynak yapan bisikletci değildi oda sağolsun duyarlı bi yardım sever biriydi belli.