Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Düşük bütçeyle bisiklet seçimi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Emre Ekinci tarafından paylaşıldı.

1. Emre Ekinci

Emre Ekinci Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    merhaba düşük bi bütçeye sahibim şuanlık ve kafamda ucuza ikinci el bir bisiklet bulup para biriktirdikçe ekipmanlarla bunu geliştirmek gibi bi fikir var böyle birşey mi yapmalıyım yoksa toplu bir parayla direk sıfır bir bisiklet mi almalıyım toplu parayı ancak 3 ay falan sonra bulabilirim bu aradaki süreyi bisikletsiz geçirmek istemiyorum bu durumu da göz önünde bulundurursanız değerlendiriken memnun olurum

2. yusuf tunçer

yusuf tunçer Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    kardeşim toplamak zevkli bir iş ama çok daha pahalıya maal oluyor. Üstelik neyin neye uyacağı konusunda tecrübesizsin. Hazır bisiklet alman daha uygun madem bütçeyi denkleştirene kadar boş durmak istemiyorsun ki bu çok güzel idareten ucuz yollu bişey alabilirsin alacağın zaman yeni bisikletini satıp bütçeyede ekleyebilirsin olmadı bi garibana verir sevindirirsin

3. Emre Ekinci

Emre Ekinci Üye

Bisiklet:
    Kron
    Seviye:
    fikriniz için çok teşekkürler yani toplama konusunda ben de tecrübe ve bilgi olarak eksiklere sahibim hal böyle olunca bundan çekinmiyor değilim ama boş geçirilecek bir kaç ay benim için yok şu an o yüzden bu bir kaç ay için idareten birşey alma fikri kafama yatıyor