Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

duro aynakol dıslısı...

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında semıh gunay tarafından paylaşıldı.

1. semıh gunay

semıh gunay Forum Bağımlısı

Seviye:
    sr suntur duro aynakolun dıslılerını nerden bulabılırım yardım...:sigaraici

2. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    suntour nereden bulunur bilmiyorum ama illaki suntour marka olsun istemiyorsanız, herhangi bir marka 4 vidalı aynakol dişlisi uyar.

3. semıh gunay

Seviye:
    shımanonun dıslılerı uymuyor yanı vıda delıklerı uyuymuyor...:sigaraici

4. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    Vida delikleri uymuyor derken, deliklerin çapı mı, aralarındaki uzaklık mı yada sayısı mı uymuyor?
    Suntour kullanmadım ama resimlerden 4 vidalı dişli kullandığını gördüm ve bildiğim kadarıyla 4 vidalı dişlilerin çapları standart (iki vida deliği arası 104 mm), o yüzden olur demiştim.

Eğer bu konuda daha bilgili bir arkadaş varsa ve bizi aydınlatırsa memnun olurum. Ben de bu standartlar nasıl oluyor merak ettim şimdi.

5. semıh gunay

Seviye:
    valaha bılen bı arkadas varsa aydınlatsın bızı..sunterdada 4 tane delık var ama shımano ıle delık yerlerı aynı degıl,bı delıgı oturtugumuz zaman dıger delıkler alakasız yerlerde oluyor..nedense turkıyeyede bı malmze getırdıklerı zaman yedek parca getırme gereksınımınde bulunmuyorlar.kac defadır basıma gelen bır olay..bır malı satıyorsun barı malının arkasında dur:sigaraici

6. İsaAlp

İsaAlp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Bulldog
    Seviye:
    Türkiye'de bisiklet için yedek parça bulmak daha uzun bir süre için hayal gibi...

Bu arada internette biraz araştırma yaptım, suntour un sitesinde yaprakların özellikleri hakkında bir bilgi yok, ama wikipedia da 4 kollu aynakol yaprakları(?) için sadece bir ölçü olduğu yazıyor. Ben shimano aynakol yaprağını yanlış takma ihtimali üzerinde biraz dur derim. Dış yaprağı içe veya iç yaprağı dışa takıyor olabilirsin.

http://en.wikipedia.org/wiki/Crankset#Bolt_circle_diameter_.28BCD.29