Dura Ace, Dura ace di2, ultegra di2, sram red ve campy record karşılaştırma

sinobjk

Forum Demirbaşı
Tepki
684
İsim
Sinan POLAT
Bisiklet
Canyon
anlamadım ki ben batarya konusuna neden bu kadar takıldık. eve dönünce sarj a takması cokmu zordur bunu her iki turda bir bilemedin 3 turda bir sarj et olsun bitsin. dert deil sarjın ne kadar gittiği benim takıldıgım nokta ne kadar saglıklı calıstıgı. yarışlarda ahanda mekanik bir arıza oldu diyip bisikleti deiştiriyorlar ben uzun bir tura cıktıgımda arkada arabayla bana yedek bisiklet taşıyan yok malesef ahanda mekanik bir arıza oldu dersek mıcarız :) muhakkak kullanması cok keyflidir muhakkak zırt pırt arıza yapan sistemler deil bunlar ama bu maliyete sram red 22 alırım (en hafif set) yada campy super record alırım bi arızası oldumu yolda beni eve götürcek kadar tamirini yaparım. nedense elektronik sisteme ısınamadım. bisikletinde dogasına aykırıymış gibi geliyor. ama birgün kullanmak isterim :D

Scudo

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Yeni konu açmak yerine buradan sormak istedim.

Sram Red 22'nin, 2016 yılında piyasaya çıkan grup setini kullanan veya set hakkında bilgisi olan var mı?

Teşekkürler

https://merlincycles-img.s3-eu-west-1.amazonaws.com/productImage_568_568_ffffff_image-jpeg/24430_sram_red_22_groupset_new_2016_model.jpg

edit: yukarıdaki mesaj sabah, alttaki mesaj ise akşam yazılmıştır.

Sram red kullanan birisini bulup özel mesaj atmasam, set hakkında en ufak kullanıcı deneyimini öğrenemiyorum. Bu forum hakikaten garip bir hale geldi.

Teknik ve donanım konularından çok, konu dışı dediğimiz konular ilgi görüp, daha çok mesaj alıyor.