Dünyanın kimyası mı değişti? noluyo yav

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Yaklaşık 10 gün içinde kanserden önce 70 yaşında Lemmy Kilmister, ardında 69 yaşında David Bowie ve şimdi öğrendiğim kadarıyla 69 yaşındaki Alan Rickman (Harry potter snape karakteri) hayatını kaybetti.

lemmy-vodka.pngbowie_mandalay_3229845c.jpgAlanRickmanHarryPotterandtheDeathlyHallowsPt2.jpg

Scudo

Ulaş Çavuşoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
936
İsim
Ulaş
Bisiklet
Mosso
Ölüm gayet doğal bişey neden şaşırdınızki(yada tepki gösterdiniz) üzücü ama doğal ve gerçek.

• Beğen
Tepkiler: bforummurat

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Kerem Özbayrak
Onlar ölümsüz zaten. Eserleriyle hep var olacaklar.

Dio da mide kanserine yenik düşmüştü. Bu yıldızların yaşam tarzı etkiledi bence kendilerini. Üzücü.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@BF Okuru DİO'nun solistini bilmiyordum epey de olmuş öleli. Daha çok güzel işler yapabilecekken bu kadar değerli ve yaşamlarımıza iz bırakan adamların çok da yaşlı sayılmayan yaşta kanserden ölmesi üzücü.

amoush00

Forum Bağımlısı
Tepki
1.104
İsim
Emrah Çetintaş
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Geotech
Tabii ki ünlülerde ölecek.. Ölüm yatsıyamadığımız tek gerçek.. Ama ölüm sebepleri konusunda kanserin neden bu kadar ön plana çıktığı konusunda belki de sanayileşen ve giderek endüstirelleşen bu dünya da insan vücudu şaşırıyor olan bitene.. Yada bu kadar habere ulaşabildiğimiz için bilgi bu konuda farkındalığımızı arttırdı. Bazen çocukluğumun geçtiği 80 li yılları özlüyorum.. ( 70 leri pek hatırlamıyorum ) Mahalle bomboştu ve çok güzel ormanlık araziler ve bunların içinde bağ evleri vardı.. Hepsi birer birer yıkılıp yerine o çirkin dip dibe apartmanlar geldi.. Taşra dediğimiz yerlerde yaşayan insanlara özeniyorum burada ki fotoğraflardan kocaman kocaman yollarda trafik yok bir şey yok oh..! Belki de insanoğlunun cennetten kovulması demek bu!

• Beğen
Tepkiler: Kerem Özbayrak

Bikedreams

Üye
Tepki
86
İsim
Talip .Y
Bisiklet
Bianchi
Offfff,offff:(:( alan demeyin bana sayesinde üstün ırk almanlara acayip bir sempati besledim ''die hard''filmindeki muhteşem performansı ''hans grubber'' rölü ile.

• Beğen

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
Sanayileşen toplum gerçeği dışında yaşam tarzları da oldukça etkilidir diye düşünüyorum ben de. Ama Alan Rickman'ın diğer ikisi tarzı bir yaşamı olmadığını varsayıyorum. Levent Kırca, Kayahan da şu an aklıma gelen ve kanserden ölen diğer ünlüler.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
Alan Rickman çok sevdiğim bi oyuncudur, onlarca güzel filmde oynamıştır ama nedense hep harry potter serisinden hatırlanıyor

• Beğen

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@Türka¥ Harry potter'da "Alan Rickman" adından çok "Severus Snape" karakteri ile yeni nesil tarafından tanındı ve sevildi. Harry Potter serisindeki snape'in aslında Alan Rickman olduğunu bilmeyen çok kişi vardır ki ölümüyle öğrenmişlerdir belki de. Bir de sanırım oyuncunun popüler olarak milyonlara izlenmiş en son film serisi Harry potter'dır. Benim içinde bu seriyle birlikte die hard ve robin hood filmleriyle kafamda yer etmiştir.

Türka¥

Forum Bağımlısı
Tepki
2.271
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Ghost
@Kerem Özbayrak robin hood'dan hatırlayan pek yoktur tabi :)

bu arada;

- dogma filminde cebrail'i canlandırmıştı kesinlikle tavsiye ederim nefis bi filmdir

(link)

- galaxy quest filminde "star trek" benzeri bi dizide rol alan basit bi hollywood aktörüyken, uzaylılar geliyor ve bu dizi ekibini gerçek kahraman sanıp yardım istiyorlar.. bu da nefis bi filmdir :D

(link)

- otostopçunun galaksi rehberinde de depresif robotu seslendirmişti.. robot depresif olur mu arkadaş, nefis fikirler bunlar o_O

(link)

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Türka¥ Hepsi iyi ama Dogma her türlü favori. O filmin oyuncuları da sosyal medyada Alan Rickman ile olan fotoğraflarını paylaştı.

Kerem Özbayrak

Forum Bağımlısı
Tepki
2.688
Bisiklet
Giant
@Türka¥ Dogma ve galaxy quest filmlerini seyretmedim hatta duymamışım bile. Nasıl kaçar gözden enteresan :) İlk iş dogmayı seyretmek olacak, ardından da galaxy quest'i :)

• Beğen
Tepkiler: Türka¥