Dünyanın en çılgın rekoru!

Scudo

Sey_Yeah

Daimi Üye
Tepki
97
Bisiklet
Specialized
Monsiuer bir de 54 yaşındaymış. Helal olsun

Çağrı Fatih Yamalı

Forum Demirbaşı
Tepki
299
Bisiklet
Carraro
Gereksiz bir rekor bence. Amaç nedir yani ? Bunlara rekor demek doğru mudur ? Ortada bisiklet sürücüsünün bir emeği yok. Hazırlanmış bir zemin, hazırlanmış bir yol ve hazırlanmış bir bisiklet. Hoş, bisiklet demek ne kadar doğru bilinmez :) Düşmemesi biraz kontrol ve büyük bir şansa dayalı. Buna rekor demek doğru değildir benim gözümde. Eğer hepimiz yapıyor olsaydık bu şekilde hız denemeleri ve bu adam herkesi geçiyor olsaydı, o zaman rekor diyebilirdim.

nazmi bilmez

Forum Demirbaşı
Tepki
157
Ya bir de sarılıp ağlıyorlar sanki insanlığı kurtardılar gerçekten ama gerçekten gereksiz bir rekor denemesi.

F.Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
401
Bisiklet
Salcano
Bu adamın daha önce denediği ve hüsranla sonuçlanmış denemesini izlediğimde baya üzülmüştüm fakat şimdi onların mutluluğunu bilgisayar başında yaşadım. Zaten rekoru kıran kişinin hayatına baktığınızda "hız bisikletçisi" olduğunu göreceksiniz. Bu tamamen o kişinin bilgi birikimi ve tecrübeleri sonucu meydana gelmiş bir iştir. Ayrıca organizasyona baktığımızda tam bir ekip işi diyebiliyoruz. Yukarıda "gereksiz" bulan arkadaş gibi sığ bir şekilde eleştirmektense bisikletin neler yapabileceğini bize gösteren bu tarz insanlara tebrik ve teşekkür etmek gerekir.

Tepki
70
İsim
Kadir
Bisiklet
Kron
Yol bisikleti kullananlar oturup düşüyordur şimdi ne yapsak diye :D bir gün herkez mtb ci olacak :krsn: