Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dünya Yol Bisikleti Şampiyonası Ntvspor'da...

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında cazci tarafından paylaşıldı.

1. cazci

cazci Dört Mevsim Pedal...

Adı:
    MEHMET CEM SAYGI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Dünya Yol Bisikleti Şampiyonası 9-16 Ekim tarihlerinde Ntvspor da...

2. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Futbol sansarları hariç NTVspor a saygım artmaya başladı. Ralli,bisiklet vs. bir kaç kişi iyi işler çeviriyor.Manken suratlı sunucularda artık uzaklaşınca biraz daha spor seviyesi arttı. Fakat hala İstanbul takımları denince NTVspor için akan sular duruyor, sanki sürekli ülke olarak onları korumamız, ayrıcalık göstermemiz gerekiyor gibi bir havaları var.

3. cazci

Adı:
    MEHMET CEM SAYGI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Eminim ki ilk kez dünya şampiyonasını takip edecek binlerce kişi olacaktır.
    Eurosportu canlı izleyemeyenler için büyük bir fırsat, yayının sunucu ve yorumcuları kim olacak bakalım?:kötü:

4. Atilla G.

Atilla G. Fırtına Getiren

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    NTVSpor'a teşekkürlerimizi borç biliriz. Bu aralar Fuat Akdağ'ın bisiklet sporuna merak salması sanırım bu süreci hızlandırmış durumda.

Kuzey Ege ve Onur YCL bunu beğendi.
  5. Bozkırlı

Bozkırlı Üye

Adı:
    Serdar GÖK
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Şikayetlerinize katılmakla birlikte NTV Spor'un İstanbul takımlarına gösterdikleri ilginin temelinde futbolun endüstrileşmesi ve ilgili takımların 100 nüfuslu bir köyde bile fanatiklerinin/taraftarlarının olması yatıyor. Diğer futbol takımlarına ne kadar ilgi gösterirlerse göstersinler minimal düzeyde bir izleyici kitlesini toplayabilirler. Neticede bu bir ticaret. Tüm düyada tematik kanalların çoğalmasının da temelinde bu yatıyor. Herkes bir kitle seçip ona göre yayın politikası izliyor. Tivibu denen dijital platformun spor kanallarında bisiklete özel yayın yapan kanal dahi var.

Kuzey Ege bunu beğendi.
  6. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    @Bozkırlı Geçen gün Milli takım eleştirisi vardı. Gökmen Özdenak konuşuyordu hiç de saçmalamadı 4 milyar TL 4 büyüklerin borcu var dedi üstüne sürekli başarı yok, vergi affı istiyorlar, sürekli ayrıcalık istiyorlar, zengin olan yöneticiler nerde gibi sert sorular sordu, bunun üstüne ÖZgür Buzbaş konuyu geçiştirip Milli takımda her şey çok güzel herkes mutlu diye bir doğum günü fotoğrafı gösterdi ve 4 yıldır izlemediğim Türk futboluncan tekrar soğudum. Sürekli istanbul ahalisini korumak,kollamayı kendilerine görev edinmişler. Sabri ye istikrarlı topçu diyen var. Tamam istanbul takımlarına ayrılan süre ile onların seyiricisini tatmi etmeyi anlarım ama gerçekleri gizlemeyi asla anlamam.

Özür diliyorum arkadaşlar konu dağıldı Eurosport bile vermiyor Dünya şampiyonasını, Sarper ile Berkem anlatır büyük ihtimal Sprinter odaklı bir parkur var ama izlemek zevkli olacak.

Bozkırlı bunu beğendi.
  7. cazci

Adı:
    MEHMET CEM SAYGI
    Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    Yahu gene çiçek pasajına çevirdiniz güzelim konuyu:ckkmk:
    Zaten milyonlar ayaktopu konuşuyor.Bari biz uzak duralım...

8. Onur YCL

Onur YCL “A bicycle ride is a flight from sadness.”

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Anlatımdaki akıcılık çok önemli o yüzden Berkem Ceylan ve Sarper Günsal nerdeyse ben ordayım :) Sagan'ın dişli rakipleri var bu sene çekişmeli geçecek. Cavendish bunun sinyallerini verdi. Nacer Bouhanni'den de surpriz gelebilir.

endersemiz bunu beğendi.
  9. Hasan Saylık

Hasan Saylık Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Sagan alırsa iki sene üst üste bu adamı klasiklerde kimse tutamaz. Van Avaermaet sakatlanmasa bence çok formda idi. Cancellara olmayınca daha da hırslanıyor bu kişiler. Çok düz bir profil var kaçmak çok zor. Sprinterlerin ağzı sulanıyordur kesinlikle. Sagan vs. klasikçilere kalmaz bu yarış. elit bir kaçış grubu olmadığı sürece zevkli de geçmez.

10. Bozkırlı

Bozkırlı Üye

Adı:
    Serdar GÖK
    Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @Hasan Saylık Hocam haklısın ki yanı şeylerden bahsediyoruz anladığım kadarıyla. Kanalların yer vermesi meselesine değindim ben sadece. Ayrıca 2011'den beri herhangi bir futbol maçı seyretmiş 15 dk dan fazla yorum dinlemiş değilim. Motosiklet sporuyla ilgileniyorum daha çok.

Gelelim ana konuya. Teşekkürler NTV Spor çalışanları ve özellikle yöneticileri.

11. televole2

televole2 Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    vaay kahrolası belçika ligi haricinde sonunda işe yarar bir şey veriyorlar. :) Hoş bu yarışı izleyecek olan kişi sayısı genk-gent maçını izleyen sayısından yine de az olacaktır buna emin olabilirsiniz. Keyfini çıkaralım. Aynı zamanda eurosport da verir umarım. oradaki spikerler bu dünyadan değil ya ben böyle zeki esprili her konuda bilgili adamlar görmedim. Aç yarışı sabaha kadar izle sıkılmadan. :D

12. fblisaru

fblisaru Aktif Üye

Adı:
    Saruhan Er.
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Çok özür dileyerek şuraya bir not düşmezsem Fenerbahçeliliğimden şüphe duyarım:

4 büyükler arasında vergi borcu olmayan tek kulüp Fenerbahçe'dir. Fenerbahçe geçmişte Maliye Bakanlığı'ndan hiç vergi affı, yeniden yapılandırma talebinde bulunmamıştır.

sccetin bunu beğendi.
  13. Kuzey Ege

Kuzey Ege Single Speed

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Aklanacak o kadar kara para varken hic borcu olur mu maliyeye?
    Not:fb'liyim :)

14. fblisaru

fblisaru Aktif Üye

Adı:
    Saruhan Er.
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Savına delil sun, kaale alıp cevap vereyim. Yeri burası değil. Konuyu kirletmek istemiyorum. Delilini beklerim.

Kolay gelsin.

özgürakt bunu beğendi.
  15. Berkayugur

Berkayugur Aktif Üye

Adı:
    Berkay Uğur
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    Siz öyle deyince araştırdım da şöyle bir şey var. Fenerbahçe'den vergi açıklaması

Neyse, gerçekten NTVspor'u tebrik etmek gerek ama kapanacak söylentileri var umarım bisiklete yatırım yaptığı şu dönemde kapanmaz.

16. fblisaru

fblisaru Aktif Üye

Adı:
    Saruhan Er.
    Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    Gazete haberi mi olacak delilin? Bu Fenerliler neler gördü gazetelerde.

Neyse, cevaplayayım:
    Evet vergi borcu cezası geldi. Ve bu borç ödendi.
    Senin evine çöp vergisi gelmiyor mu? Hiç mi gününü geçirmiyorsun?

sccetin bunu beğendi.
  17. Recep-Şahin

Recep-Şahin Kıdemli Üye

Bisiklet:
    KTM
    Seviye:
    Futbol konuşacak yeterince mecra varken lütfen bisiklet forumuna fanatizm bulaştırmayalım.

Konuya dönecek olursak bisikletin ulusal kanallarda daha sık görülüyor olması iyi haber. Son zamanlarda spor haberlerinde bisiklet yarışlarıyla alakalı kısa haberler de epey görülmeye başlandı.

18. Berkayugur

Berkayugur Aktif Üye

Adı:
    Berkay Uğur
    Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    @fblisaru buyur kap bildirimi: KAP
    Ben sizin söylediğinizin yanlış olduğuna dair bir bilgilendirme yaptım. Ha benim bahsettiğim konu tamamen farklı olur yanlış olur açıklarsınız anlarım fakat senin evine çöp vergisi gelmiyor mu su faturası gelmiyor mu kart borcunu geciktirmiyor musun dersen bende size bu konuyla ne alakası var derim? Ben bunların ödemesini geciktirsem bile bu olayın doğruluğuna ya da yanlışlığına nasıl bir etkisi olacak?

Neyse konu çok dağıldı kusura bakmayın. Cevap yazmıcam ne olursa olsun arkadaş okuyunca da silerim yazdıklarımı :)

19. #ŞARBAY#

#ŞARBAY# .

Adı:
    İsmail ŞARBAY
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ülkemiz sınırlaı içesinde dahi yapılan yarışları doğru dürüst yayınlamıyorlar ki... Futboldan zerre anlamam, küçükken mahalle aralarında oynardık ama şuanda tüm dünya genelinde amacını aşmış bir spor dalı... Hangi kanalı açsak iddiaya girerim ki futbolla ilgili bir yayın oluyor ama haftada bir dahi olsa bisikletşe ilgili hiçbir program yok... Günde bir dahi olsa bu yarışlar vs verilse, Redbulla felan anlaşılıp uci downhill yarışlarından mesela bir sürücünün videosu reklam arasında verilse... Türkçe çeviri olmasın, altyazı olsa bile yeter bence...

20. I am the Uptown R.

I am the Uptown R. Onursal Üye

Seviye:
    Futbolcular burayı da basmış, neyse.Saati belli değil ama yayın'ın, değil mi?

Ömer Murat ve Tolga Çelebi bunu beğendi.