Dünya Turu..5 Kıta ve adalar - Gürkan Genç

Cem Ç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.021
Bisiklet
Merida
arabistandan sonra yoluculuk nereye :alkis:

Scudo

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
@osmankitay

Yazıları düzene koyuyorum biraz daha bekleyelim. Ayrıca turda olan artık ben değilim. Olcay,Oğuz,Elif, İbrahim var. Onlarda güzel yazıyor takip ediyorum. Sudı arabıstana gıtmeden önce tek tek yayınlayacagım. Söz sonrasında da eskı duzende devam. Bazı sıkıntılarım vardı. Her şeyi anlatamıyorum biliyorsun..

@Cem Ç.

Katar, Birleşik Arap Emirliği, Omman, Yemen

Uğur S.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
Bisiklet
Bianchi
@Gurkan Genc

Nerede yazıyorlar? Paylaşın biz de takip edelim.

Gurkan Genc

Aktif Üye
Tepki
850
Bisiklet
Kron
@Uğur S.

Hepsinin hikayesi farklıdır bir noktaya kadar. Sitelerinden okursunuz.

ELif Üzer 2011 yılında bir buluşmada baf hediye etmiş ve sormuştur "Yapabilir miyim Gürkan? Yola çık Elif yaparsın"

1 Seneden fazla oldu Kuzey ve Güney Amerika'da dolanıyor

(link)

Olcay Güzel

Tacikistan, Kırgızistan, Çin yola çıkmadan önce ne çok muhabbet ettik : )

(link)

Oğuz Tan

Bakmış delinin biri kırmış dünyayı geziyor neden olmasın demiş ve Şuan yardırıyor Asya'da az sohbet etmedik kendisiyle

(link)

İbrahim Yılmaz..

Yola çıkmadan öncede sohbet muhabbet, Ara ara bir yerlerde ikimiz de internette denk gelir patlatırız bir muhabbet

(link)

Ve buraya yazmadığım yolculuklarını bitirmiş önümüzdeki aylarda yıllarda yeni maceralara çıkacak onlarca bisikletli gezgin var artık Türkiye'de.. Bu arkadaşlar ne yapıyor ne yiyor ne içiyor nasıl geziyorlar yakından takip ederim.

Hakan Boz

Daimi Üye
Tepki
131
Bisiklet
Corratec
Benimde biraz cesarete ihtiyacım var.:)

Karadeniz turu yapmak istiyorum.Yapabilir miyim Gürkan Abi?

avkebele

May2009
Tepki
504
Bisiklet
Giant
Konuya yazılmayalı çok uzun süre olmuş. Başka bir başlık varsa affola, yoksa da konu tekrardan hortlaya :)

Dünya turunuzdan yeni haberim oluyor. Siteniz ve sosyal medya hesaplarınızdan sizi takip etmek fazlasıyla keyif verici. Keyifle ve merakla izliyor, yine fazlasıyla size özeniyoruz. İnstagramda gördüğüm kadarıyla şu anda Afrika'da Zambiya'dasınız. Daha sizi bekleyen kıtalar varken bile bize buradan bu heyecan yetiyor.
Sizi gıptayla izliyoruz, kalbimiz sizinle.

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
adam son mesajdan beri iki kıta geçmiştir heralde :) adamsın Gürkan aga tekerine taş değmesin bisikletli seyyah.

Matiz

Daimi Üye
Tepki
307
Bisiklet
Mosso
Facebooktan da takip edebilirsiniz.arada canlı yayın yapıyor. Şu anda Zambiya' da. Bu arada kendi sitesinde problem var şu sıralar

Adem51

Üye
Tepki
5
İsim
Adem
Bisiklet
Kron
yani bir tura ciksak gelirken onu atip bisiklet mi almak lazim. ;)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Gürkan abi bir süreliğine Türkiyemize dönmüş, babası hastaymış maalesef. Açıklama yaptı internet sayfasında. Çok üzüldüm, örnek aldığı insanda babasıydı. Maalesef kansere yakalanmış abimiz...

Eduardo Bianchi

Daimi Üye
Tepki
358
İsim
Eduardo Bianchi
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Colnago
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Gürkan bey'e ve ailesine çok geçmiş olsun.
Babasına Allah şifasını versin.

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güney Amerika turuna kaldığı yerden başlayacakmış. Bu arada hafiften bir bikepacking moduna geçiş var. Dede turculuğu için alarm zilleri çalıyor.LRG_GUR01261-01-1024x684.jpeg

Abdülkadir Ergin

Forum Bağımlısı
Tepki
7.152
İsim
Abdülkadir Ergin
Başlangıç
1984—85
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@mehmetsunu

Hey maşallah tır sanki. Şu bisikletteki yaşanmışlık izleri, kalıntıları ne kadar güzel.. Gördüğü deneyimler, hayatlar, dünyalar.. Müthiş.

wakizashi

Aktif Üye
Tepki
230
İsim
bg
Bisiklet
Trek
@mehmetsunu arka taşıyıcı sökmüş olması bikepacking 'e geçtiğini mi gösteriyor? bence klasik turculuğa devam. bikepacking tarzı , hafif ve hızlı bir tur tarzı. gürkan genç dünyayı gezen bir klasikçi. 3/5 gün gezeceksindir güzel havalarda çadır, mat, uyku tulumu ,kap-kacak taşımazsın . bir hamak iş görür ya da otel pansiyonda kalırsın yemekleri de yol üstü bir yerlerde yersin bu hızlı tur olur bir günde 100/200 km arası pedallarsın . 4 yön , 16 rüzgar ve 7 iklim 5 kıta gezeceksen her ihtiyacın bisikletinde olacak . benim görüşüm bu yönde saygılar

mehmetsunu

Kaldato ile sohbeti kestim.
Tepki
13.464
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@wakizashi

Bisikletli arkadaş ben bir evrime uğradı dedim biliyorsun evrimde zaman alan bir süreçtir. Dur bakalım daha yolun ortasında sonuna baykpakingleri takmış olacaktır. Malum hızlandırılmış zamanlarda myaşıyoruz.

hauy

Daimi Üye
Tepki
328
İsim
Hüseyin
Başlangıç
2002—03
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İnstagramdaki canlı yayınlarında falan kaç ay önceden bahsediyordu zaten bu tipten .Yolda gördüğü bikepacking kullananlardan falan bi esinlenme söz konusuydu ki kendisi de dile getiriyordu zaten ,son dönemde teknolojinin çok geliştiği böylece daha küçük ebatlı ve kaliteli ürünlere yöneldiğini.