Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

DÜnya Şampİyonasi

Konu, 'Yol Bisikleti Yarışları' kısmında emre özgür tarafından paylaşıldı.

1. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    arkadaşlar yol bisikleti dünya şampiyonasına saylı günler kaldı,türkiyeden 5 sporcu katılıyormuş,hiç kimse konuda açmamış gerçi eskisi gibi değil forum konuyu açayım dedim,yorum yapan olursa siz bilgili abiler kardeşler,okuyabilriz bizlerde,açması benden olsun yorumlar sizden,malum çok anlamıyorum :)

Ekrem Yılmaztürk bunu beğendi.
  2. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    En kötü tarafı, UCI'ın organizasyon yayın haklarını küresel değil, yerel kanallara vermesi. Eurosport'tan izleyemeyecek olmak kadar kötü bir şey yok gerçekten. Türkiye'den yayınlayacak kanal yok diye biliyorum. Aksi yönde bilgisi olanlar paylaşsınlar lütfen.

emre özgür bunu beğendi.
  3. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    hayır uci yotube üsütnden canlı yayın izleme olanağı sunucakmış ben linki kopyaldım buyurun tabi tam emin değilim ama öyle yazıyordu

http://www.youtube.com/UCIchannel

4. ahmetcan44

ahmetcan44 Onursal Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ondan haberim var fakat Eurosport HD izleyebiliyorum pakete dahil olduğundan. :) Güzelim yarışları HD izlemek isterdim. Bakalım artık, internetten olduğu kadar...

5. Orhanalkaya

Orhanalkaya Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Türkiyeden pek ümitli değilim açıkcası yol kategorisinde hele ki çok alt seviye kalıyor bizim memleket yol bisikletin de

6. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  7. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Bir kez daha Tony martin farkını gördük.Son km'lerde Orica ile zaman farkı -2 sn'ye kadar düşmüştü.O dakikadan sonra Martin trenin başına geçip sazı eline aldı ve sadece 1 sn farkla TTT de noktayı koydu.Ortalama hız 53/4 km

Açıkçası SKY 53/3 ortalamayla bitirdiğinde Orica ve Omega'nın işlerinin zor olduğunu düşünmüştüm,çünkü bu SKY takımı asıl farkı son km'lerde yaratıyordu.Gerek geçen yıl Wiggins,gerekse bu yıl Froome zamana karşıda çok iyiydiler.Öte yandan Porte,Boasson hagen inanılmaz diriydi.Her zaman olduğu gibi,son sözü yine en iyiler söyledi.1000 m kala Tony Martin kafada olmasına rağmen 5-6 m uzaklaştı ve arkasındakiler ona zor ayak uydurdu.Az kalsın gidiyordu yarış,bu da gözlerden kaçmadı.Neticede biri üzülecekti,üzülen Orica oldu.

8. özcan yılmaz

özcan yılmaz Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Cancellara az kalsın mazgala girecekti,kadansı çok iyi (makina pistonu gibi çalışıyor)

emre özgür bunu beğendi.
  9. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  10. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    yarış bitti dikat etimde çeşitli forumlarda resmlerden,bizim türk bisikletçileri artık calkano marka,kulanmıyor sanrım,:) salkano bir dünya markası :D reklamlarını işitemicez desenize .)

11. emre özgür

emre özgür Aktif Üye

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
  12. Okan Örs

Okan Örs Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    2013 erkekler dünya yolyarışı dün koşuldu.İşlerim nedeniyle canlı izleyemedim.Ancak 7,5 saatlik yarışın tamamının özeti linkte.
    Özellikle son 15 km.'de bisiklet için ne varsa yapılmış.Mümkünse izlemenizi öneririm.
    Puritonun avucunun içinden kayıp giden bir gökkuşağı mayo.Valverde ile sona kalan dört kişinin ikisi ispanyoldu.Buna rağmen organize olamadılar ve kendi hırslarının kurbanı oldular.Puritonun ilk kaçış denemesini takip aden üçlü içerisinde Nibali'nin ısrarla sen de çalış dediği Rui Costa'nın gaza gelmeyip ısrarla ve sabırla arkada kendini koruması,Valverde ve Nibalinin son iki km.'de gardlarının düşmesi,son km. içinde ki Rui Costa'nın Purito'yu yakalaması.Puritonun son metrelerde iyice hız kesip Costa ile konuşması ve de dramatik bir son.
    Rui Costa'nın mazotunu ve sabrını sonuna kadar mükemmel kullanması etkileyici idi.
    Buyrun...

http://www.youtube.com/watch?v=I9_YbtPUgXY

13. yucel gulesenoglu

yucel gulesenoglu Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Pinarello
    Seviye:
    şöyle baktımda U23 lerin yarışıda çok keyif vericiymiş...