Dünden bugüne le-june..çok uygun....

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
arkadaşlar merhaba yavaş yavaş ve uzun zamanda topladığım ama nerdeyse hiç binmediğim fransız le-june marka bisitletim satılıktır .bisiklet yere dahi değğmedi desem doğru olur. yaklaşık 200km yaptı ve hep duvarda asılı durdu.gerçekten temizdir alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun....
fiyatı=220ytl dir.ciddi alıcılara pazarlıklar yapılır.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

özellkileri le-june kadro 55cm kadro boyu,lg maşa,alivio arka göbek, ruble 7,li,alivio arka aktarıcı,exage ön aktarıcı ve arka fren,simplex furç vites kolları(gergi sistem, shimanonun kademeli vites sistemine karşı ürettiği sistemdir) fren koları ve ön fren ayağı,çift kat jantlar ve selle bassano sele ve strongliht aynakol ve rulman göbeği.

alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun klasikle yeniyi birleştirerek sağlam bi idman biiskleti yapmaya çalıştım başka bisikletim olduğu için buna binemedim fazla o yüzden satılıktır.

msn adresim=balilias_bia@hotmail.com

tel=05453179146

Scudo

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
resimler umarım yanlış eklememişimdir eğer bi yanlışlık varsa moderatör arkadaş yardım ederse sevinirim teşekkür ederim.

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
arkadaşlar yazmayı unutmuşum mtb parçalarıyla takasda düşünebilirim,lx,xt ve xtr parçalarlada takas oalbilir.

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
arkadaşlar ilan günceldir.fiyat 200ytl acill.....

Cemal KUŞ

Daimi Üye
Tepki
13
Bisiklet
Scott
abicim kilit parçaların ve bisikletin farklı açılaradan resmini çekerseniz daha açıklayıcı olur sanırım kolay gelsin

ilyasss

Forum Bağımlısı
Tepki
208
arkadaşlar bisiklet satılmıştır. Konu kilitlenebilir.