Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Duble önlem Alma Zamanı Devir Tehlikeli

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında Gürsel BARANLI tarafından paylaşıldı.

1. Gürsel BARANLI

Gürsel BARANLI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    [​IMG] 26.02.2009 Perşembe günü köyümden Yalova'ya indim pazarda dolaşırken gördüm sizlerle paylaşmak istedim.

kocak04 bunu beğendi.
  2. herdem09

herdem09 Üye

Seviye:
    Tabi hocam şart. Bak ben daha almadım. Hele bi alayım beşleyeceğim o zincirleri :D

3. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    Zİncir hırsızı durduramaz, bisikleti gene de götürür. Bisikletini seven gözünün önünden ayırmasın :)

Gürsel BARANLI, pala ve Şansal Uysal bunu beğendi.
  4. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    bisikletimi sokakta yalnız bıraktığım max. süre bi bakkala girdiğimde bişey alıp çıkma süresi kadardır. ve o sırada bile gözüm sürekli bisikletimdedir. kilitler caydırıcı olabilir ama hırsızı max. 2 dk. oyalayacaktır.

5. Şahin Bulut

Şahin Bulut Forum Bağımlısı

Seviye:
    Kilit vurmakta engel değil.Yazın 15 dk bisikleti yanlız bıraktım.Hırsız bisikleti çalmamış ama üzerinde ki km saatini,ön arka farı almış.Biraz insaflıymış pompayla suluğu birakmış.

Bir de lastıklari ındirenler patlatanlar da var sırf zarar vermek için zevk için.

6. philamelian

philamelian Üye

Seviye:
    İngiltere'de arka teker ve kadroyu U kilitle ön tekeri de buna bir uzantı kilitle veya ayrı bir zincirle bağlamak çok standart bir uygulama. Hatta bazen seleyi de içine alan bir uzantı yapmak gerekiyor. Önlem alınmadığı taktirde adamlar sele teker dinlemeyip sökülebilecek herşeyi söküyorlar. Bazen sökemeyip sinirlenip milletin teker millerini ve jantlarını eğme yoluna gidiyorlar. Tabi çok yoğun yerlerde pek olmuyor fakat tenha yerlerde veya gece bisikleti sokakta bırakma durumlarında çok olası. Bisikleti yere ankrajlamak için aparatlar falan satılıyor. Buraya geldiğimde çok şaşırdığım bir güvenlik sorunuydu...

7. Gürsel BARANLI

Gürsel BARANLI Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Allah gönlüne göre en iyisini almanı nasip etsin .Beşli üzerinde artık bir foto gönderirsin:)