DT Swiss 350 Ön-Arka göbek QR Centerlock Hakkında bilgisi olan ?

Uğur Sabuncu

Daimi Üye
Tepki
327
İsim
Uğur Sabuncu
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar bu göbeği daha önce kullanan-kullanmakta olan tecrübesini ve bilgilerini aktarabilecek birisi var mı ? Satın almayı düşünüyorum yarın.Mevcut jant setimin göbeklerini değiştireceğim.

Scudo

9magiko

Forum Bağımlısı
Tepki
606
İsim
Murat Ali Güneş
Bisiklet
Diğer
@Uğur Sabuncu

Ben kullaniyorum, yeni 350 lerin 240s lere gore sadece biraz agirlik farki var onun disinda ayni sistem. XC, Trail, Enduro icin kullanilabilir gayet saglam ve kaliteli gobekler.

• Beğen
Tepkiler: Uğur Sabuncu

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşımın bisikletinde var benimde kullanma şansım oldu oldukça güzel ve sağlam göbekler ama alırsanız bisikletinize uygun modeli (QR veya 15mm) alın adaptörler sıkıntı çıkarabiliyor

Uğur Sabuncu

Daimi Üye
Tepki
327
İsim
Uğur Sabuncu
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@9magiko Youtube'da arattığımda örnek olacak çeşit çeşit seslere sahip videoları var peki ses olarak "Bu videodaki ile aynı ses" diyebileceğiniz bir video paylaşabilir misiniz ?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Uğur Sabuncu

Sesinin açılması için birkaç ay ve birkaç bin km lazım veya içini açıp yağını temizleyeceksiniz.
Siz yeni alacağınız için çok kısık bir sesi olucak ama dediğim gibi artıyor

9magiko

Forum Bağımlısı
Tepki
606
İsim
Murat Ali Güneş
Bisiklet
Diğer
@Uğur Sabuncu

Arkadas da bahsetmis, Mavic'lerin aksine DT Swiss'ler baya sessizdir, guzel ve tok bir ses gelir ve bakimli kaldigi surece de cok ses cikarmaz. Videolardaki sesler gercektekiyle tutmayacagi icin ornek video vermek cok faydali olmayacaktir.