Dropbara fren kolu eklemek

mfmayliba

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Mustafa Ferruh
Bisiklet
Bianchi
download.jpg Başlıkta belirttiğim gibi drop barlara fren kolu nasıl eklenir? İnternette araştırma yaptım fakat bir bilgi bulamadım . Giant anyroad in bisikletindeki gibi düşünüyorum . Bu işlem sonradan yapilabilirmi ? Yapılırsa ne kadara mal olur ? Teşekkürler.bar end shifter.jpg 1280_IMG_0127-giant-anyroad-1280x853.jpg

Scudo

Hakan®

Üye
Tepki
87
Bisiklet
Mosso
Geçtiğimiz günlerde biraz araştırma yapmıştım, aslında oldukça kolay görünüyor. Mevcut sisteme seri olarak bağlı bir fren kolu daha eklenebiliyor.
Cane Creek Crosstop modeli bu iş için uygun ama Türkiye'de satıcısını bulamadım.

http://cdn.modernbike.com/Product_Images/large_17638.jpg

mfmayliba

Daimi Üye
Tepki
200
İsim
Mustafa Ferruh
Bisiklet
Bianchi
@hektorhgt çok zor durmuyor anladığım kadarıyla kablonun arasına eklemiş gibi oldu.

trabzonlu ozan

Daimi Üye
Tepki
419
Bisiklet
Carraro
kablonun arasına ekleniyor zaten, kendi bisikletime tektro marka taktırdım, fiyatı çok pahalı değil. elinizde güzel bir kablo kesici yoksa dış kabloyu heder etmeden bisikletçide az bir maliyetle montesini yaptırabilirsiniz.

trabzonlu ozan

Daimi Üye
Tepki
419
Bisiklet
Carraro
arkadaşın dediği gibi sanırım ülkemizde her yerde kolayca bulunmayabiliyor. ben de yurtdışından parçayı alıp bisikletçiye öyle gitmiştim aklınızda bulunsun, kolay gelsin