Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Drop Bar Yardımı.

Konu, 'Yol Bisikleti / Road Bike' kısmında Mert Can Sayın tarafından paylaşıldı.

1. Mert Can Sayın

Mert Can Sayın Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba.Ben Decathlon Samsun mağazasında çalışıyorum ve Btwin Fit 5 almayı düşünüyorum Link:Fit 500 Yol Bisikleti B'TWIN - Yol Bisikletleri Bisiklet - Decathlon
    bu bisikleti almak istiyorum ama bir kaç sorum olucak
    Ben düz gidon değilde drop bar takmak istiyorum bu bisiklete drop bar takmaya kalktığım zaman fren ve vites kollarınıda değişmem gerekecek onun haricinde değiştirmem geren bir parça varmı varsa nedeniyle birlikte söylerseniz çok sevinirim teşekkürler.

2. verisakeet

verisakeet Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Felt
    Seviye:
    Bu modelde baska birsey degistirmenize gerek kalmaz. Zaten tum donanim yol parcalari. Sadece gidon, sora sti kollar ve yeni kablolama gerekecektir. Triban sora donanimli modeller de mevcut, hazir yol bisikleti seklinde, onlarin stoklarini takip edin arada.

Uğur S. bunu beğendi.
  3. ArdaE

ArdaE Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Triban 5/500'den bahsediyorsunuz sanırım. Malesef o modeli bu sene getirmedi decathlon. Birkaç ay beklemişliğim var oradan biliyorum :)

verisakeet bunu beğendi.
  4. Mert Can Sayın

Mert Can Sayın Aktif Üye

Bisiklet:
    Lapierre
    Seviye:
    Öncelikle Teşekkür ederim.. Dediğin bisiklet Triban 500 , Triban 500'ün şuanda fransadan ne zaman geleceği hakkında en ufak bir bilgi yok mağazada müdürler bile bilmiyor gelicek olsa zaten orda çalışıyorum herkesde biliyor bisiklet alacağımı gelirdi kulağıma :)

5. Samet Arslan

Samet Arslan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    @verisakeet'in dediği sora setli olan bisikletler arasında Triban 3'ün kırmızı modeli de var ama ülkemize geliyor mu bilmiyorum. Fiyatı da 1100 Lira falan olması gerek