Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

drag'mı geotech'mi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Faik BİLGİN tarafından paylaşıldı.

1. Faik BİLGİN

Faik BİLGİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    arkadaşlar yol bisikleti grubundan drag'mı alıyım geotech'mi karar veremedim başlangıç bisikleti olarak düşündüm ama lisans çıkartıp yarışlarada katılmak da istiyorum buna göre hangisi daha iyi sizce:

2. mzgrknc

mzgrknc Kıdemli Üye

Seviye:
    yarislara katilacaksan bu bisikletler tatminkar sonuclar vermeyecektir kanimca

3. sprint

sprint Forum Demirbaşı

Seviye:
    sizin yerinizde ben olsam sedona alırım sürekli sedonadan bahsedip duruyorum yanlış anlaşılmasın lütfen fakat seçmiş olduğunuz bisikletlerden kat kat iyi malzemeye sahip hemde yarış koşabilceğin bir bisiklet dostum bende 31 yaşındayım bende yarışlara katılıcam inşallah nasip olursa bende bisiklet almaya çalışıyorum fazla bir alternatif olmadığı için ülkemizde sedona çok daha performans sahibi bir biisklet olarak şidetle tavsiye ediyorum

4. runner

runner Üye

Seviye:
    aynen.ben de sedona veya scott speedster 40 alicam.eger bunlari alamiyorsan geotech masteri al derim.

sprint bunu beğendi.
  5. BF Okuru

BF Okuru Yeni Üye

Seviye:
    Eğer yarış düşünüyorsanız ikisini de önermem size. Hele hele Drag için hiç oralı olmayın derim. Vites sistemi eski teknoloji olduğu gibi son derece ağır da. Size sadece yük olur.

Geotech ise Drag'dan kesinlikle daha iyi. Ama yarış için düşünülecekse benim tavsiyem yol bisikleti konusunda uzmanlaşmış markaların, satış sonrası desteklerini de dikkate alarak alt modellerinden birini almanız.

Başlagıç için 9-10 kg, Tiagra/Sora ya da maksimum 105 donanımlı, alüminyum kadrolu bir bisiklet işinizi görecektir.