Drag master yol bisikleti---

Tepki
0
Drag Master marka , alu kadro oldukça hafif shimano tiagra lı bisikletim acil nakit ihtiyacımdan dolayı satılıktır...Bisiketin 0 dan farkı yoktur...Ankara'da ikamet edenler istedikleri zaman görebilirler...
Fiyat:700 ytl

İrtibat : 0539 542 55 86

Fotolar:
(link)

(link)

Scudo

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
bisiklete ait hiçbişeyden bahsedilmemiş ağırlık v.s. TEŞEKKÜRLER
İYİ SATIŞLAR

mustea7

Forum Bağımlısı
Tepki
375
sölemeyim dedim ama fotolardanda hiç bşey anlaşılmıyo

Tepki
36
Bisiklet
Diğer
kadro ölçüsü ve ağırlığı hakkında bilgi verirsen sevinirim.

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Evet lütfen ağırlık, size bilgilerini de yazarsanız ben de sevinirim.

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
sevabına...:)

(link)

(link)

(link)

(link)

Tepki
0
evet aynen öle...sevabına olacak biraz..bisikleti içim giderek satıyorum....:(
kadro boyu 55 cm ağırlık 9,8 kg
günün her saati cepten ulaşabilirsiniz... 05395425586

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Sanıyorum sevabına olan resimleri başlığın altında görülür hale getirmekti :D

sonerveozer

Forum Bağımlısı
Tepki
177
Bisiklet
Mosso
derviş konusunda haklısın dostum...(ben resimleri kastetmiştim)

bike güzel

Tepki
0
ilan güncel ancak cep numaramı değiştirdim....bana ulaşabileceğiniz telefon numarası: 0506 7113270

Tepki
20
Bence bisikletin agirligi konusunda yaniliyosun arkadasim o bisiklet o donanimlarla 9.8 kg gelmez,en asagi 11 kg gelir...

Tepki
0
bisikletin ağırlığını internetten bulamadım ve şu şekilde ölçtüm.elektronik tartıya elimde bisikletle ve bisiklet olmadan çıktım ve aradaki farkı aldım.bugün gene ölçtüm bikaçkere.10,5 kg yu geçmedi hiç.
Bisikleti görmek isteyenlere kadro boyu ölçümü için bir mezura ve bir elektronik baskül getirebilirim :)

Tepki
20
Internette zaten o bisikletin agirligini bulamazsin agir oldugu icin yazmazlar drag firmasi zaten hic bir modelinin agirligini yazmaz en ust modeli olan Drag Izoardin disinda tabi...Yaptigin tartma olayi ise her zaman ise yaramiyo cunku elektronik tartilar kafayi yiyolar belli bi agirliktan sonra duzgun bi bicimde tam net agirligini gostermez zaten bu bi gercek..Ben bisikleti alcagimdan degil ama sadece bisikletlerin agirligi hakkinda ilgili oldugum icin soylemekten kacinmiyacagim bir kez daha eger tam agirligini o bisikletin ogrenmek istiyosan fabrikalarda buyuk dijital tartilar vardir onlari bi dene ama en net sonucu full bisikleti dagit ve her parcanin agirligini bi yere kaydet ve ondan sonrada hepsini bi topla bakalim 10.5 kg gelcek mi?Ben diyorum ki gelmez ve buraya da yaziyorum...Selamlar...

Tepki
0
satılık bir kadro için yazdığın
*Bence kadroyu tam olarak bi tartip agirligini yazarsan alici arkadaslar icin cok daha kolay olur diye dusunuyorum..Hayirli Satislar

satılık bianchi yol bisikleti için yazdığın
*Bana kalirsa bisikletin agirligi konusunda cok yaniliyosun cunku ayni bisikletten bende kullandim ilk aldigimda 13 kg civariydi full karbon dosedim kadro harici gene de zar zor 9 kg u...

bir jant seti hakında:
*Mavic Cosmic jant setinin agirligi ve scott kadronun agirligi nedir tam olarak?

geotech 2008 modelleri için
*slm agırlıklar tam larak nasıl

ve benim bisikletim hakkında yazdığın mesajlara bakılırsa bu sporda ağırlığın ehemmiyetini oldukça iyi kavramışsın :) hatta bana kalırsa bu biraz obsesifliğe kaçmış. reklamın iyisi kötüsü olmaz...ilanımı güncel tuttukça raf ömrü uzuyor :p haftasonu bisikleti görücüye çıkartacağım insallah
şöle diyeyim o zaman..bisikleti alacak arkadaş için 10,5 kgyu geçen her 100 gram için 10 lira indirim yapacam...yani bisiklet gerçekten 11 kg ise 650 liraya 12 kg ise 550 liraya satacağım...ya da 10,7 kg olursa 680 lira gibi...
sanırım bu bisiklet bir zamanlar federasyon tarafından milli sporculara antreman yapmaları için verilmiş...federasyon ile bağlantısı olan varsa bu konu hakkında benide bilgilendirirse sevinirim..

Tepki
20
Aslinda pek buna obsesiflik denmez bence ama soyle soyleyeyim yillardan beri bu isin icinde oldugum icin ve de agirlik hakkindaki bisiklete ait dunyada simdiye kadar uretilmis ne kadar parca varsa benim ilgi alanima girdigi icin ve kendimi de bu konuda oldukca yeterli gordugum icin sadece kendi yorumumu dile getirmek istemistim ben...Ama istemis oldugun fiyat da cok makul yani bence bisiklet icin ve dedigin gibi her 100 gr icin 10 lira fiyat indirecek olursan ki bu cok daha makul bi fiyat haline getirir onu zannedersem alici arkadaslar cikacaktir ama agirliga onem verenler acisindan pek yararli olmayacaktir diye dusunuyorum...Tekrardan hayirli satislar ne diyeyim gayet makul fiyat yani tam antrenman icin ideal agirsiklet ve zorlayici bi olum makinasi bundan daha iyi bi rampa antrenmani icin ben bi bisiklet dusunemiyorum yani...