Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

dr.levine manyetik dizlik ve bileklik

Konu, 'Sağlık - Antrenman - Beslenme' kısmında cazz tarafından paylaşıldı.

1. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    kullanan arkadaş var mı? varsa gerçekten işe yarıyor mu? teşekkürler

2. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    bu aleti kullanan kimse yok mu

3. Hakan Yazman

Hakan Yazman Onursal Üye

Seviye:
    Bir ara reklamlarda görmüştüm, fazla bir işe yarayacağını zannetmiyorum, faydasını görenler de büyük ihtimalle plasebo etkisi nedeniyle iyi olmuşturlar ...

Mesut Girgiç ve cazz bunu beğendi.
  4. havzali

havzali Kıdemli Üye

Seviye:
    plasebo ... plasedoe olmasın

cazz bunu beğendi.
  5. kedito

kedito Aktif Üye

Seviye:
    babaannem kullandı bundan :) romatizma hastaları için bu ürün.. siz ne yapacaksınız ki.. babanem memnun kaldığını söylüyordu... kendisi 65 yaşında

cazz bunu beğendi.
  6. Abdullah Hakkı

Abdullah Hakkı Bisikletkolik

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    benim babam kullanıyor. yürüyüş sırasında veya çok yürümek zorunda olduğunda takıyodu. ve gayet memnundu. belkide içindeki mıknatısdan değilde psikolojik etkisindende olabileceğini düşünerek hiç kurcalamadım altını:D. bide artık kullanmıyo. ağrımıyomuş artık:D.anlamadım ama keramet psikolojide bitiyo galiba:D yanlız babam daha genç yani yaşlı değil :D en azından güreş yaparken beni kaldırıp yere atabiliyo:D

Nuri Kongur ve cazz bunu beğendi.
  7. tuninger_haa

tuninger_haa Bisikletkolik

Seviye:
    genelde tenıscılerın kullandıgı bi ara moda oldu dıye gazetelere cıkan sey de mıknatıs degıl mıydı? eger oyleyse sporcular kullandıgına gore ıse yarıyorduri. benım de dedem almıs da sormadım ıse yarayıp yaramadığını

cazz bunu beğendi.
  8. dreamboys69

dreamboys69 Kıdemli Üye

Seviye:
    aslında yorum yazmakta tereddüt ettim:)çünkü sattığım için ürünü övdüğüm düşünülsün istemem.ürünü bende kullanıyorum ve aynı zamanda satıyorum.çevremdeki alan insanlardan şikayet gelmedi ve hatta tanıdıklarına tavsiye ettiler memnun kaldıkları için.manyetik dizlik insanlar üzerinde manyetik etkisini kullanarak tedavi eden bir sistemi mevcuttur.
    fiyatı tv'daki kadar uçuk bir rakam olmadığı için deneyerek sonucunu öğrenebilirsiniz.
    piskolojik olarak iyi hissediyorsun diyenlerde oluyor ama gerçekten işe yaramıyor bile olsa insan piskolojik açıdan rahatlıyor en azından.
    ama sonuç itibariyle ben işe yaradığına eminim,en azından bende işe yarıyor:):in:

cazz ve kedito bunu beğendi.
  9. Ayberk Türk

Ayberk Türk Forum Demirbaşı

Seviye:
    bence psikolojik bile olsa gerekli :D

cazz bunu beğendi.
  10. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Bisikletle Dört Deniz Turumda Küçükkuyu-Altınoluk arasında yola yeni dökülen iri taneli stabilize üzerinde yüksek ortalama ile gitmeye çalışınca sağ dizim çok rahatsız edici biçimde ağrımaya başladı. Akçay' da yola devam edemez oldum. 1 gün Akçay' da dinlendim ama fayda etmedi. 1 gece daha dinlendikten sonra çok yavaş biçimde kuvvetli rüzgârın yardımıyla Ayvalık' a vardım. Oradaki bir medikalciden manyetik dizliklerden aldım. Çiftine 40 lira verdim. Turun geri kalanı bozunca bir daha kesinlikle diz ağrısı çekmedim. Akçay'dayken diz ağrısı geçecek gibi değildi. Bende işe yaradı yani. Psikolojik bir düzelme olduğunu zannetmiyorum. Ülkemizin bozuk yol koşullarında uzun turlara çıkacak olanlara manyetik dizliklerden öneririm. Özelliklede bozuk yollarda performans turu yapacaklar mutlaka edinmeli diye düşünüyorum.

11. cazz

cazz Kıdemli Üye

Seviye:
    yorum yapan tüm arkadaşlara teşekkürler. ancak kullanıp işe yaradığına bizzat şahit olan Baki kardeşime ayrıca teşekkürü bir borç bilirim.

Ali AKTAŞ bunu beğendi.
  12. Baki Berk Kayalar

Baki Berk Kayalar Onursal Üye

Seviye:
    Benim kullandığım model diz kapağını destekleyecek biçimde takılıyor. Başka şekilde takıldığında bağlantı cırt cırtları sürüşte rahatsızlık veriyor zaten.

Tur ve bozuk yollar nedeniyle keyifleri kaçan diz kapaklarımın ağrı yapacak şekilde salınmasını engelliyor sanırım. Herkeste işe yarar mı bilmem ama bu kadar reklamı yapılan bir ürün uzun araştırmalar sonucunda piyasaya çıkar hale gelmiştir. Üreticilerin bir bildikleri vardır. Fakat o manyetizma kemikleri nasıl iyileştiriyor bilmiyorum. Bir çeşit kemoterapi etkisi veriyor olmalı.

13. ali alper uyar

ali alper uyar Forum Demirbaşı

Seviye:
    bisikletçi kardeşlerim dr.levinin dizliğinin patellar kondromalazi için kullanılan dizlikten başka hiç farkı yoktur bu dizliğin amacı patellar ligamenti destekleyelerek ...tuberositas tibia da ki eklem - kemik temas bölgesindeki rahatlatmaktır..bu patellar kondromalazi hastalarında quadriceps yani dizden üstteki kasları kuvvetlendirmeleriyle bu problem aşılmaktadır sizde patellar kondromalazi de olması olasıdır..Bir ortapediste gözükün çünkü olağan muhayenede saptanmıyor bu rahatsızlık film çekilmesi lazım ve dr un keskin gözleri olması lazım biraz

Baki Berk Kayalar bunu beğendi.
  14. havzali

havzali Kıdemli Üye

Seviye:
    evet işe yarıyor çünkü aynısından hem anneannem hem de abim kullanıyor.

15. Veli Bahtiyar

Veli Bahtiyar Kıdemli Üye

Seviye:
    Bence de işe yarıyordur.
    Mıknatıslar her bacak için iki tane değil mi ?

16. dreamboys69

dreamboys69 Kıdemli Üye

Seviye: