downhıll kadro

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
selam arkadaslar resımdekı kadro+ön maşa+arka amortısor satılıktır arkadakı amorsıtor hv shock lock outlu +aynakol 150ytl

resımler
(link)
(link)
(link)
(link)

lovely_biker@hotmail.com

Scudo

latif kavak

Daimi Üye
Tepki
102
ılanınla ılgılenıyorum ama sanırım masada problem var aacaba dogrumu duusnuyorum acıklarmısnız?

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
arkadaslar maşa sorunsuzdur o köruk gıbı gozuken kapaklar maşanın ıcıne toz kacmaması ıcın konulan kapaklardır sadece yerınden cıkmıs :Dköruk dııl yanı onlar ıkı parmagınızla yerıne takmam mumkun:D ilan guncel:)

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
kadro kac kg on amortisor markası ve kilogramı kadronun yapıldıgı malzeme disk uyumu vs bilgi versen daha cok talep alırsın ilanına;)

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Kadro ve arka shock ne marka? Maşa Rock Shox judy XL 100mm ye benziyor doğrumu.Kadronun eklem yerleri için farklı açılardan daha ayrıntılı fotolar mümkün mü?Birde bana fiyatı çok ucuz geldi neden bukadar ucuza satıyorsun?:eek:

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Maşa zoom olsa gerek dikkatli bakınca zoom a daha çok benzettdim.Mtb biker bu haftanın bulmacası galiba.:rolleyes:

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
:D:D:D arkadaslar maşa zoom arka shock hv shocks dıe bı marka lock outlu kadro 2 kg den cok az agır olabılır tam tartmadım fıyata gelınce evde yer kapıcana cebımde yer kaplasın olayı:D

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
90 ytl die öneriyorum bide kargosuyla bu kadar paraya geliyo zati :D ne dersin ...
tmm dersen alıyım..

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
(link) ayrıntılı resımler

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
@qweasdzxc

malesef veremem o fıyata yınede ılgınız ıcın sagolun:)

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
iln gunceldır arkadaslar

tolga_bali

Aktif Üye
Tepki
44
@qweasdzxc

sen çok komik bi arkadaş olmalısın değilmi. çevrende de çok seviliyorsundur sen bu komiklikle

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
alumınyum arkadaslar ya arkadaslar tamamen evde yer kaplaması nedenıyle satılıo evde tam 5 bisiklet var:Dhangısını neyere koycamı şaşırıorum yakında babam bısıkletlerımı koycak yer kalmadı dıe evden atcak benı:Dilan guncel fıyat cok uzuc kesın kadroda yada dıer parcalarda bı arıza var dıe dusunen arkadaslar neresının ne acıdan fotosunu ıstıosanız cekebılırım:D

mecaoz

Forum Demirbaşı
Tepki
173
amortisorleri calısırken bir videoya alabilir misin cok merak ettim

alıcılarada yardımcı olur;)

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
su an bısıklet dagınık halde yanı sadece kadro aslında yınede yapabılırım:D:Dvaktım olursa ceker koyarım neden olmasın:)

gabalı

Forum Bağımlısı
Tepki
511
İsim
ertuğrul
milletin canı sıkılıyor galiba pahalı satsan bu parayı etmez derler ucuz satsan bunda bir problem var o yüzden ucuza satıyorsun derler sonuçta üstündeki maşa zoom boxer performansımı görmeyi umuyorsunuz videoda.

mtbiker

Forum Demirbaşı
Tepki
55
İsim
Erdi
Bisiklet
Scott
valla sorma abı yaa derdıme tercuman oldun:)şimdi ben sölesem kızcaklar tepkı göstercekler:) arkadaslar yanlıs anlamayın ama bu fıyata kadro ve ön arka maşa ve bırde sıfır sayılcak kadar temız bı aynakol alıyosunuz yapmayın :D:) ilan gunceldır saygılar:)