Downhıll için uygun bisiklet önerileriniz

katastrof

Üye
Tepki
5
Öncelikle merhaba arkadaşlar

Downhıll yapabilmek için uygun bir bisiklet almak istiyorum.Gerekli açıklamalar formumuzda bulunmakta ama ben yinede belki başka alternatifler varsa öğrenmek isterim.2999 euro ve daha yukarı fiyatlarda bisikletler bulunmakta.Yanlız ben yeni başlayacağım için ve bu kadar bütçe ayıramayacağım için başka bir öneri olabir düşüncesiyle bu konuyu açtım.Scoot yz 25 gibi modeller benim için uygun olur mu?
Tşk ederim

Scudo

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
DH değilde daha çok freeride / street tarzına uygun bir bisiklet ama uygun parçalarla DH ye çevirebilirsiniz.
kadro olarak dayanır. çünkü STREET tarzı DH ye göre daha sert bir tarz bana göre o yüzden sorn olmaz.

ama başka bisiklet öneririm ben size.
giant brass 2 yi öneririm.
kadro olarak bana daha sağlam görüzüküyo..

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
@gvenc_mtb

Hardtail olarak Dh bilmiyorum kaç tane gördünüz bierken ama benim gödüklerimde gerçekten yeni başlayan birinin yapacağı bir iş gibi durmuyordu...

Street veya DirtJump yapacaksanız arazide atlayıp sıplayacaksanız olur ama lütfen Kısaltmaların ve türlerin anlamlarını iyi öğrenelim...

Önder Tarım

Forum Bağımlısı
Tepki
1.817
Bisiklet
Specialized
Bisikleti toplamaktan önce DH yapabilecek kadar teknik öğrenmek lazım,zira en zor sürüş tarzlarından biridir tepe inişi.Bu yüzden kendinizi yeterli hissetmeden DH yapmaya kalkmayın derim.

Tepki
7
Bisiklet
Trek
Trek fuel ex 5 mümkün olabilir benim de kullandığım için gönül rahatlığı ile söyleyebilirim veya salcanonun çift amortisörlü bisikletleride ucuzdur bak istersen