Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

dostlar yardımcı olurmusunuz

Konu, 'Akdeniz Bölgesi' kısmında kurtoglukurt50 tarafından paylaşıldı.

1. kurtoglukurt50

kurtoglukurt50 Yeni Üye

merhaba arkadaşlar

Antalya varlık mahallesindeyim ve bisiklete çok meraklıyım daha önce yurt dışında hobi olarak kulladım ve spor yapma amaçlı kullanmak istiyorum şu an bisikletim yok almak istiyorum karar veremedim yolmu dağmı yol bisikletleri biraz pahalı gibi dağ bisikleti Kron 1000 veya 2000 beğendim fiyatı ee işte kredi karttıyla bi şekilde öderiz asvalta kullanacağım tavsiye edermisiniz birde hidrolik fren var iyimi kötümü vede antalyamızda bisiklet yolu varmı yardımlarınız için teşekür ederim

2. alierkanimrek

alierkanimrek Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Mosso
    Seviye:
    Araziye çıkmayacaksanız şehir bisikleti almanız iyi olur, şehirde V fren oldukça yeterlidir. Salcano City Sport serisi, Sedona 3xx serisi ve benzeri ürünlere bakabilirsiniz, ben öyle yapıyorum şu aralar. Antalya'da Avrupa'daki gibi bisiklet yolu yok.

Bir diğer sorun da bisikleti bulabilmek, benim istediğim bisiklet buralardaki mağazalarda yok mesela, internetten araştırıyorum, görüp binmeden almak da istemiyorum, bu önemli bir problem. Size en yakın bisikletçi Bahçelide Barbaros Çay Bahçesinden yukarı çıkan yol üzerinde.