Doları protesto turu

B

BF Okuru

Misafir
13.50 den 12,06 ya düşmesi çok garip gelmesin. Kar satışları geldi, düzeltme yedi. Bütün yatırım ürünlerinde(altın, gümüş, hisse senedi, kripto vb..) bu böyledir.
neden 14 e çıkmadı neden 11 e düşmedi? kar satışı vs doğru da

Scudo

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Fibonacci değerlerine bakmak lazım. 13 lere geldiğinde bütün indikatörler aşırı şişmişti. RSI ilginç şekilde 98 üzerinde dümdüz gitmişti. FOMO oluşmasa 13,50 ye gitmezdi bile. Belki de short squeeze denilen bir durum dahi oluştu.
Bir trader boğa bayrağı formasyonu var, 13 leri gösteriyor diyordu, doğruymuş.
neden 14 e çıkmadı neden 11 e düşmedi? kar satışı vs doğru da

B

BF Okuru

Misafir
Fibonacci değerlerine bakmak lazım. 13 lere geldiğinde bütün indikatörler aşırı şişmişti. RSI ilginç şekilde 98 üzerinde dümdüz gitmişti. FOMO oluşmasa 13,50 ye gitmezdi bile. Belki de short squeeze denilen bir durum dahi oluştu.
Bir trader boğa bayrağı formasyonu var, 13 leri gösteriyor diyordu, doğruymuş.
pekiyi 15 e çıkamaz mıydı? bu piyasa ve yönetimde imkansız mı?

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Haber akışı önemli tabi. Herşey mümkün.

ahmet1914

Forum Bağımlısı
Tepki
1.263
İsim
Ahmet Y
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bu başlık istediğim gibi olmadı.Yeni düşündüğüm başlık: Dolar 12.18 olunca suspus olan bisiklet forumcu

Ronin45

Forum Bağımlısı
Tepki
2.678
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer
pekiyi 15 e çıkamaz mıydı? bu piyasa ve yönetimde imkansız mı?
Merhaba. Sizin , kur nereye kadar çıkabilir sorunuza yanıtı Prof . Dr. Burak Arzova şöyle vermiş : '' bir sonu yok , dipsiz bir kuyu'' . '' Çünkü kuru tutamayacaksan ve tutmak gibi bir niyetin yoksa kurun nereye gideceğini de bilemezsin ''
(link)

B

BF Okuru

Misafir
Merhaba. Sizin , kur nereye kadar çıkabilir sorunuza yanıtı Prof . Dr. Burak Arzova şöyle vermiş : '' bir sonu yok , dipsiz bir kuyu'' . '' Çünkü kuru tutamayacaksan ve tutmak gibi bir niyetin yoksa kurun nereye gideceğini de bilemezsin ''
(link)
Doların keyfine kaldık anlaşılan.

CengoCenk

Daimi Üye
Tepki
1.163
İsim
Cenk
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Başka bir başlıkta da yazmıştım geçenlerde...

Ülkenin merkez bankası bile ""benlik bir durum yok herkes kendi başının çaresine baksın" diyorsa gerisi yalan. Dolar alır başını gider. Kimse de "gitme" diyemez....

(link)

NOT: Bir de internet sitesinin tepesinde koca koca bunu yazmışlar. "Merkez Bankasının temel amacı fiyat istikrarını sağlamaktır. "

gunerokn

Forum Bağımlısı
Tepki
2.510
İsim
okan
Başlangıç
2020—21
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dövizin haricinde akaryakıt fiyatlarına günlük yapılan zamları (iyileştirme) gördükçe iyiki bisiklete geçmişim diyorum.

• Beğen
Tepkiler: SerdarCYCoo2Bursa

hamlet2006

Cırbağa dedesi
Tepki
32.971
İsim
Süleyman
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Dövizin haricinde akaryakıt fiyatlarına günlük yapılan zamları (iyileştirme) gördükçe iyiki bisiklete geçmişim diyorum.
Ben de gıdaya yapılan zamlardan sonra bisikleti bırakıp otomobile geçtim. Ben bisikletle daha çok yakıyorum. :ssrtcbya: Arabaya geçtikten sonra kilo vermeye bile başladım.Maliyetlerim de düştü. :D

SerdarCYCoo2Bursa

Jiroskopik Kararlılık
Tepki
3.257
İsim
Serdar
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Pinarello
Bisiklet türü
Yol bisikleti
"Hastahane yapmış mı 🤣 evet, o bir hırsız ama kalbimizi çaldı, 😍gönlümüzü çaldı, ağaç kökü kemirir yine de vazgeçmeyiz.." Derler 😁 ecevit zamanında böyle olsaydı durum, iç savaş, ihtilal çıkarırlardı. Sanki o zaman Amerika, fetö, dış güçler, iç mihraklar, cuntacılar, deniz tarağı gönüllüleri vs yoktu.. Türkiye de (-) eksi IQ. İspatlanmış olabilir..