Dolandirilabİlİrsİnİz!!!

özcan parlakoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
375
Fotoğraf bulunamadı.

başka bir forumun üyesini arayıp dolandırmaya çalışmışlar bu arkadaş sesi kaydetmiş bende video haline getirdim. bu numaradan daha öncede başkaları aranmış.

videoda dikkat ederseniz arayan daha önceden hazırlık yapmış belliki, muhtemelen konuşmalar bir kağıttan hızlıca okunarak karşıdakinin dikkati dağıtılmaya çalışılıyor. Telsiz sesleriylede gerçekçilik verilmeye çalışılmış. lütfen sosyal ağlarda video linkini paylaşınız

Scudo
Tepki
25
duyarlılığınız için teşekkürler. Halaaa bu tip oyunlara kanan vatandaşımız varya, ona üzülüyorum. Aslında bizim milletimizin saf ve dürüst duygularıyla dalga geçiyorlar, başka bir şey değil.

Goflet

Forum Bağımlısı
Tepki
1.588
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
çok eski numara arkadaşın dediği gibi halen yiyen var mı?_

geçen benide aradılar , adama dedim halen yiyen var mı diye,,bastı küfürü kapadı:)

bu kadar olur yani

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
Organize İşler ;)

Görüsen arkadas uyanıklık edip kapatmış. ya peki kapatmasaydı, sonrasında ne olacaktı ? hadi bankaya gitti, sifresini degistirdi. bu adamlar kredi kartı numarası mı isteyeceklerdi ? ya da para mı, kontor mü ? yahu nelere kaldık :)

Onca fikir yürütüp, konusacaklarına bir is yapmaya calissalar inanın daha kolay para kazanırlar.

Tepki
28
Adam fırça bile çekiyor yahu. Önceden direkt olarak bilmem ne suçunuz var kontör yüklerseniz işiniz kolaylaşacak falan derlerdi artık işler zorlaştı galiba adam kaç saat yok şu banka varmı yok bu banka varmı deyip kafa karıştırıyor boş bulduğu anda da olaya girecekti. Birkaç kere karakola işim düşmüştü ama polislerin hiçbiri telefonla aramadı, direkt eve gelip evdekilere karakola gelmem konusunda not bırakmışlardı.

geotechme

Aktif Üye
Tepki
54
polis bu nedenle aramıyor zaten :) ya arasa bile merkeze gel ser başkada bişey demez yani akıllı olan insna hayatta yemez :)