Dokuzdere 02 Ocak 2010

Scudo

Kamil Yıldız

Daimi Üye
Tepki
457
@haluk akalın

Bir değişiklik olmazsa son sınavım ayın 18' inde Haluk abi. Henüz kararlaştırmadım ama, o zamanki hava şartlarına göre en geç ay sonu Keşan' da olurum... :)

@KAMİL TABAK

Dersler bu haftasonu bitiyor abi, ondan sonra finaller... Ben de sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum; umarım bir aksilik çıkmaz. Görüşmek üzere, hoşçakalın..!

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@fatih mızırak

Teşekkürler...
Bisiklet için çok keyifli parkurlar mevcut bu coğrafyada.

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
@fatih mızırak
Çok şanslıyız, orman, deniz, göletler, meralar çok olunca keşfedilecek yerlerde çok oluyor. Hatta bazı seyahatlerimizde orman deniz ikilemini bilhassa yaz aylarında daha çok yaşayabiliyoruz. Beğenmeniz bizim doğamızı güzel yansıttıımızı gösterir ki bizde memnun olduk. Teşekkürler

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
@Umit Yasar BAYDAR

Bizde durmak yok Baydar kardeşim. Sınırları zorlamıyoruz hele hele motorsiklet selesine alışkın olanları hiç. Ctesi muhtemelen yeni bir rotada olacağız, Yanımızda olmanı arzu ederiz ki sınırları beraber çızıktırıverelim.
İlk mesajın çok hoş, teşekkür ediyorum Grubumuz adına.

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
@aslan bora

Güzel izmirden :) gelen bu teşekkür çok değerli bizim için. Paylaşmak herşeydir, tanımak tanışmak dost olmak ise herşeyin ötesindedir. Keşan Bisiklet topluluğu için şiar olmuş bir yapı bu. Ctesi (09.01.2010) için planladığımız bir turumuz var, ki planladığımızda mutlak gerçekleştiririz. Onuda kısmet olursa paylaşırız sizlerle.
Sevgiyle sağlıcakla

kizak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.892
Bisiklet
Sedona
İnanın gıpta etmemek mümkün değil.IRON MEN ler gibisiniz ayrıca paylaştığınız için sonsuz teşekkürler.Gönlünüz güzel,yolunuz açık.pedalınız daim olsun.Bugüzel yerleri bizlerle paylaşımınız süper:in:

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
@kizak

Sevgili kizak, bizim tur tarzımız biraz değişik. Topluluk halinde doğa anaya aşık olmuşuz. Ne asfalt görüyor gözümüz ne km varsa yoksa doğa anamızın bize sundukları. Bugün yine müthiş bir doğaya girdik, ve bu sefer sadece Hakan kardeşim kardeşim değil 3 koldan resimlemeler gerçekleşti. Sonuçları hep birlikte gözleyeceğiz.
İlginize teşekkür ediyorum (Birde konumunuzu bilseydik:))