Dokuz Eylül Üniversitesi

ninja

Üye
Tepki
6
Okulda bisiklete ciddi anlamda binen hiçbir arkadaşla tanışma fırsatım olmadı.
Umarım yakın zamanda tanışırız.
Kulüp konusunda ise seve seve yardımcı olmaya çalışırım.

Scudo

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
@ninja

senin bölüm ve sınıfı öğrenebilir miyim kardeş?

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
saolasın bu sessizliğe son verdiğin için
haberin olsun klüp kurulacak bu sefer kesin
az kaldı.
İzmir’de eğitim – öğretim faaliyetlerine devam eden altı üniversitenin bir araya gelmesiyle oluşturulan “İzmir Üniversiteleri Platformu”nun ilk önemli etkinliği olarak 14 Mayıs 2009 Perşembe günü “İzmir Üniversiteleri Şenliği” gerçekleştirilmesi planlanmaktadır.

Bu şenlik kapsamında, İzmir Kenti için bisiklet kavramının önemini vurgulama amacıyla, 14 Mayıs günü “İzmir’e Pedal” başlığı altında Bostanlı ve İnciraltı semtlerinden başlayıp Konak Meydanı’nda son bulacak bisiklet etkinliği yapılacaktır. Bu etkinliğe bisikletleri ile katılmak isteyen tüm öğrencilerimiz, akademik ve idari personelimizin 01 Mayıs 2009 Cuma gününe kadar görevli arkadaşlarımıza iletişim bilgilerini bırakmaları gerekmektedir. Önemle duyurulur.

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
@yaminkutlu

yamin kimdir bu yetkili arkadaş birde biz bu tura izmirli bisikletçiler olarakmı katılıcaz yoksa deu bisikletçiler olarakmı katılıcaz

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
ARKADAŞLAR DOKUZ EYLÜL BİSİKLET TOPLULUĞU KURULUM AŞAMASINDADIR.BİSİKLETE GÖNÜL VERMİS DOKUZ EYLÜL ÖĞRENCİLERİNİN BANA E-MAİL VE TELEFON NUMARALARINI İSİM SOY İSİM SINIF FAKÜLTE ÖĞR. NO BÖLÜM GİBİ BİLGİLERİNİ BANA ULAŞTIRMALARINI RİCA EDİYORUM.
mail: yaminkutlu@gmail.com
msn-mail: yaminkutlu@mynet.com
no:0544 435 30 06

Tepki
0
selam arkadaşlar bend deu'deyim ama bölümüm mak müh. o yuzden bornova yerleşkesindeyim, toplanıp gezi yapabilirsek iyi olur...

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
toplanıcaz inşallah! tüm deu öğrencileri buraya yazsın
tanışılsın
kulüp fırında pişiyo... sabır!!!

• Beğen
Tepkiler: ozgur_jeo

faydinp

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar. ben de deu elektrik-elektronik müh.deyim. 3. sınıftayım ama izmire bisikletimi yeni getirebildim. kulübün kurulmasının bu zaman gelmesi iyi oldu ama benim için. :) hayırlı olsun hepimize. emeği geçen arkadaşlara teşekkürler.

Sencer Kan

Forum Demirbaşı
Tepki
637
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selamlar...

mezunu olduğum üniversitemin (2005 ekonometri) kulübünde yer almak, aktivitelere katılmak isterim..

halen okuyor olmak gibi bir şartınız var mı?

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
(link) İzmir'e pedal etkinliğimize katılabilirsiniz.

Debit'e katılım için üyelerde öğrenci olma şartı aranmaktadır.Fakat gezilerimize katılmanız bizi de sevindirir.

ozgur_jeo

Aktif Üye
Tepki
163
@Sencer KAN

tam bende bilmiyorum ama belki oğuzun arkadaşımın dediği gibi üyelik olmayabilirde ama gezilerimizde neden yer almayasınız sonuçta amacımız herzaman daha fazla kişiyle pedal çevirebilmek.

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Yarın öğleden sonra cube acid denemek,görmek ve beğenirsem almak için küçükyalıya gideceğim.Öğleden sonra boş olup benimle gelebilecek biri var mı?Pek bilgim yok en azından tavsiye verir ;)

• Beğen
Tepkiler: matrixod

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
@Mehmet İlker Gel
Yarın 3-4 gibi işim biter.sana uyarsa ben gelebilirim.Ama önce DEÜ'demisin değilmisin bahsetsen,tanışsak hoş olmaz mı? :)

• Beğen
Tepkiler: ilker g.

yaminkutlu

Forum Demirbaşı
Tepki
748
mehmet arkadaşım bana ulaşabilir misin? msn:yaminkutlu@mynet.com

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
@Mehmet İlker Gel

DEBİT kuruldu.Öncelikle bu sevindirici haberi vereyim. Sen "yaminkutlu" arkadaşımızla irtibata geç.Sende üyemiz ol öncelikle. Ben Buca'dayım. Yarın vizelerden sonra gidebiliriz istersen.Zaten benimde acilen bir bisikletçiye gitmem lazım.En geç 4'te müsait olurum.En geç 5 gibi Konak'ta buluşabiliriz (tabi Bornova'da bulunduğunu varsayıyorum).