Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doğubeyazıt Savcısı Şehit Edildi...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Bisikletli Gezgin tarafından paylaşıldı.

1. Bisikletli Gezgin

Bisikletli Gezgin Onursal Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:

Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç, tedavi gördüğü Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde vefat etti.

Görev yaptığı Doğubeyazıt İlçesi'nde pazar günü öğle saatlerinde bir şarküteriden alışveriş yaptıktan sonra otomobiline doğru giderken silahlı saldırıya uğrayan savcı Hakan Kılıç, ağır yaralandı. Doğubayazıt Devlet Hastanesi'nde yapılan müdahalenin ardından aynı akşam Sağlık Bakanlığı'nın ambulans uçağı ile Ankara'ya getirilen Hakan Kılıç, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ameliyata alındı. Boyun damarı yakını, kafatası ve biri de sırtından olmak üzere 3 ayrı yerinden aldığı kurşunlarla ağır yaralanan Kılıç, ameliyat sonrası Nöroloji Yoğun Bakım Ünitesi'ne alındı. Burada kalbi bir ara duran savcı Kılıç'a resüsitasyon uygulanarak hayata geri döndürüldü. Tedavisi yoğun bakım destek ünitesine bağlı olarak sürdürülen Cumhuriyet Savcısı Hakan Kılıç, doktorların tüm çabasına karşın kurtarılamayarak bu sabah vefat etti.

SALDIRGANI ÖZEL EKİP ARIYOR

Saldırıyı gerçekleştiren, akli dengesi yerinde olmadığı ileri sürülen ve gasp suçundan sabıkalı kişinin yakalanması için polis ve jandarma özel ekip oluşturdu. Doğubayazıt'a komşu Taşlıçay İlçesi'nde olayla ilgili oldukları şüphesiyle gözaltına alınan 3 kişinin de sorgusu sürüyor.

http://www.hurriyet.com.tr

Allah rahmet eylesin..

2. mehmet-cantemir

mehmet-cantemir Üye

Seviye:
    suçlu yakalansa da ömür boyu beslemek zorundayız, nede olsa insan hakları

3. serkan hilal

serkan hilal Forum Bağımlısı

Seviye:
    Arkadaşımın Amcası olur kendisi, ALLAH tan rahmet diliyorum, Mekanı Cennet olur inş. Suçlunun ömür boyu hapis yatması gerekir....

4. Derya Keçeci

Derya Keçeci Onursal Üye

Adı:
    Derya
    Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Ankarada zurnanın son deliği bürokratları bile pür dikkat koruyan devletin,Doğubayazıt gibi bir yerde,savcısını koruyamaması utanç verici.Üstüne üstlük,saldırıyı gerçekleştirenin,"akli dengesi yerinde olmayan bir kişi"olduğu iddiası tam anlamıyla skandal.

ugur T bunu beğendi.
  5. ugur T

ugur T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Allah rahmet eylesin altıdan neler çıkar artık bilemiyoruz faili mechul olmaz inşallah :(

6. Murat Çetinkale

Murat Çetinkale Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Maalesef ben bu görüşünüze katılamıyorum. Bence suçlunun idam edilmesi gerekir. Amma velakin, Kanun'larımız buna cevaz vermemektedir ki, bu da içimi fena yaralamaktadır. Bu arada merhum Savcı Bey'le en ufak bir tanışıklığım veya yakınlığım yoktur.