Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doğu Ve Orta Karadeniz Turu

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında eminozk tarafından paylaşıldı.

1. eminozk

eminozk Kıdemli Üye

Seviye:
    Uzun zamandır yapmak istediğim Doğu ve Orta Kara Deniz turuna kısmet olursa 27 temmuzda batum'dan başlıyorum.İlk gün Batumu gezip gördükten sonra Sarp sınır kapısından Türkiye'ye girip karadeniz sahil yolunu takiben Samsun istikametinde pedal basacağım.Bu sırada sahilden içerlere girerek görülecek yerleri ziyaret (Karagöl,ayder yayalası,semela manastırı,zil kalesi ,uzungöl gibi ) etmeyi ve karadeniz sahil yolu boyunca bulunan şehir ve ilçelerde konaklayıp buralara has bulunun lezetleri tadıp yerel halkla iletişim kurmayı planladım.Bu tur esnasında bu yerlerdeki bisiklet sever kişilerle tanışmak ve onlarlada sohbet etmek beni mutlu edecek.

2. Orhan Kılıç

Orhan Kılıç Bisikletkolik

Seviye:
    Sevgili Emin yolun açık olsun başarılar diliyorum. Bu turda gitmeyi planladığın bazı yerlere Eylül başında gideceğim. Kapsamlı İstanbul Sarp bisiklet turunu ise gelecek yaz yapmayı planlıyorum.
    Umarım fazla ıslanmadan turu tamamlarsınız. :)

3. kerazus

kerazus Üye

Seviye:
    Selam ORHAN abi eylül ayı itibarıyla yapmak istediğin turlardan haberim olursa sevinirim benimde Türkiye bazlı tur düşüncelerim var istersen paln yaparız saygılar

iyi günler..

Orhan Kılıç bunu beğendi.
  4. eminozk

eminozk Kıdemli Üye

Seviye:
    Teşekkürler,havalar güneşli görünüyor.sana yeni rotanda başarılar diliyorum benim o kadar uzun zamanım yok ,hanımdan zor müsade aldım .sevğiler

Orhan Kılıç bunu beğendi.
  5. Cüneyt HOCAOĞLU

Cüneyt HOCAOĞLU Bisikletkolik

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Karadeniz bölgesinde 22 sene yaşamış biri olarak(14 sene Rize-Pazar, 8 Trabzon) güzel bir tur olacağını düşünüyorum. İnşallah hava da müsait olur, çünkü karadenizin havası ne zaman ne yapar pek belli olmaz. Yinede size şimdiden kolay gelsin diyorum.Sahil yolu olması da bir kolaylık olur sanırım.

eminozk bunu beğendi.
  6. eminozk

eminozk Kıdemli Üye

Seviye:
    ben yaylalara girip çıkacagım işallah çıkışlarda bisikleti aşagıda bırakıp minübüsle çıkıp inmek böylece zaman kazanmış olacagım ama son durum orda belli olacak..teşekkürler
    :)