Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doğru Zaman Mı?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında civil tarafından paylaşıldı.

1. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar çok yeniyim 3 gündür siteyi soluksuz okuyorum. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bir sorum olacak, şu aralar bisiklet almak mantıklı mı? Yani fiyat açısından ucuz olur mu? Malum sezon değil şu sıralar, diğer taraftan yeni modellerin beklenmesinde fayda var mı? Alakasız gitmiş olacağım ama 400-500 arası bütcem çerçevesinde Sedona markasının öne çıktığının tespit ettim. Doğru yolda mıyım? :)

Ogez bunu beğendi.
  2. Ogez

Ogez Kıdemli Üye

Seviye:
    Sezonu Olmadığı İçin Bana Kalırsa Fiyatlar Daha Bir Ucuzlar...Sedonalarda Yaklaşık 400-500 Milyon Bütçesi Olan Biri İçin Türkiyedeki En Uygun Bisiklet...2.el kategorisini Katmıyorum...Bu Benim Nacizane Görüşüm Elbet Benden İyi Bilen Abilerimde Birşey Yazacaklardır:)İyi Pedallamalar:)

civil bunu beğendi.
  3. msavsa

msavsa Üye

Seviye:
    Corratech x vert Motion 2008 modeli 369 € gibi bir fiyat kulağıma çalındı Antalya da...

Biraz daha araştırmadan alma derim...

civil bunu beğendi.
  4. Serdar TEBER

Serdar TEBER Bisikletkolik

Seviye:
    2009 modelleri görmeden alma derim. Yavaş yavaş piyasaya geliyorlar. Bisiklet fiyatları genelde sabit, hatta şu aralar daha fazla indirim alma şansın olabilir. Ama Euro kurundaki değişiklikler fiyatı direk etkiliyor, onu takip etmek lazım. Bence Euro biraz gevşerse bisikleti al derim.

civil bunu beğendi.
  5. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Çok ucuz değil mi bu fiyat. Lütfen biraz daha ayrıntılı bilgi verebilir misiniz acaba?

Bu arada bugün 751'i inceleme fırsatım oldu, parası olana güzel bisiklet. Bütceyi biraz zorlayacağım sanki. :)

6. msavsa

msavsa Üye

Seviye:
    Delta Bisiklete bi mail attım bu konuda ama bayram dolayısı ile cevap veremediler sanırım...

Ama web sayfalarının en üstündeki banner da bi 2008 XVert Motion görülüyor ve altında 369 € yazıyor, belki banada buradan yola çıkılarak söylenmiş olabilir...

Görüşmende fayda var...

Rastgele...

civil bunu beğendi.
  7. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Aradım Fethiye'yi Baco, Taal, Mayon, Halcon modelleri imiş o fiyatlar. Zaten liste fiyatları da yazdığı gibi, herhangi bir indirim yok yani. :(

8. apocahpto

apocahpto Kıdemli Üye

Seviye:
    bütceyi zorliyacaksan kron xc 500 veya xc 1000 tavsiye ederim en az 5,6 yıl kullanırsın cok masraf cıkarıcagını zannetmıyorum

evet su aralar kur lar cok yüksek yaza kadar bekle bence veya dahada arastırıp iyice ögrenip ve deneyimli kişilerden yardım alıp 400,500 liraya çok güzel bisiklet toplayabilirsin

civil bunu beğendi.
  9. msavsa

msavsa Üye

Seviye:
    Hımmmm...

Desene reklam mış sadece olay...

O vakit biraz birikim gerekiyor dostum... Hayırlısı olsun...

Rastgele.

civil bunu beğendi.
  10. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Teşekkür ederim hepinize, bir müddet daha beklemeye karar verdim. Sezonundan daha pahalıya almak işime gelmiyor açıkçası.

11. fatihgüven

fatihgüven Onursal Üye

Seviye:
    Döviz kurunun etkisi sezonu olmamasının etkisinden çok daha fazla olur..2009 modelleri görmenizde de fayda var, aldıktan kısa bir süre sonra yeni bisikletleri görüp pişman olabilirsiniz :)

Şimdiden iyi eğlenceler yeni bisikletinizle :)

12. civil

civil Aktif Üye

Seviye:
    Yazın Sedona 751 kaç lira idi? 751 kadroya alivio komponentlerle toplatma imkanım var. Fiyatı ne olmalı? Aldanmamak için neler yapmalıyım? Nelere dikkat etmeliyim?