Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Doğru mu karar aldım ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında FallenRider tarafından paylaşıldı.

1. FallenRider

FallenRider Yeni Üye

Adı:
    Ozan
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Öncelikle herkese selamlar.

Arkadaşlar öncelikle bisiklet dünyasına yeni giriyorum denebilir. Aslında bisiklete binmeye yıllar öncesinde başladım birkaç farklı bisikletim oldu ve bundan 4-5 sene öncesinde Salcano Hector diye çift amörtisörlü ağır ve hantal bir bisiklet satın almıştım birçok kez başıma bela açtı masrafı bitmedi üstelik ağır ve kullanışsız olması resmen bisikletten soğuttu ve en sonunda bir kazaya karışmama neden oldu bir aracın altına girdim bisikletle bana birşey olmadı ama bisikletimin ön maşa gidon ve jantı pert oldu sonrasında iş güç okul derken öyle kaldı.

Şimdi üniversiteye başladım giriş seviyesinde bir bisiklet almak istiyorum ve Salcano City Fun 50 HD modeli gözüme çarptı ve üstelik fiyatıda bütçeme uygun bu bisikleti yaz gelmeden almayı düşünüyorum bilenler kullananlar yorumda bulunursa sevinirim.Bisikletten beklentilerim şu genelde şehir içi 10 km civarı turlara çıkmayı düşünüyorum arada 60-70 km lik şehirler arası tur planlarım var ve yazın köyde hafif arazide sürmeyi planlıyorum sizce bu bisiklet ihtiyaçlarımı karşılar mı 2-3 sene beni idare eder mi yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Herkese iyi forumlar...