Doğayla iç içe: Bisiklet, dağcılık, kampçılık ve balıkçılık

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
"Gezmek mi? Ayaklarımız şişinceye dek!" diyorsak bunu daha derli toplu, daha işlevine uygun bir yaşam tarzı haline getirelim derim. Kendim için başlıkta saydığım şeylerin mutlaka hep bir arada olmasını istemeye başladım şu son bisikleti aldığımdan beridir. Böyle bir organizasyon yapalım derim. İçinde bu saydıklarımın hepsi olsun. Ne dersiniz? Fikirleri alalım.

Scudo

msconfig

Forum Bağımlısı
Tepki
780
@Selim Çam

yaz gelsin once :D tabiki yani, dusunuyoruz zaten hepimiz boyle birsey ama dedigim gibi herkes yazin gelmesini bekliyo

alicins

Aktif Üye
Tepki
151
İstanbul/Gündüz Yıldız Teknik Üniversitesi Gece Üs
yaz geldiği zaman millet eğer toplu halde olabilirse garip planlar ortaya çıkacağına eminim korkuyorum bu forum ekibinden !!!!! :D :D

• Beğen
Tepkiler: ismailofli

Guldal

Üye
Tepki
18
kesinlikle. katılıyorum. ben özellikle transtoros turumuzdan sonra
hepten varım böyle 1organizasyonda bulunmaya.
ve evet bahar sonrasını beklememiz gerekiyor sanırım. :rolleyes:

akinm

Aktif Üye
Tepki
20
her türlü dağcılık, bisiklet, yüzme, kamp, avcılık ve hayatı idame aktiviteleri yapalım. Bu yaz da cok kral olacak gibi...

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Sanırım bu konunun güncel olmasının zamanı geldi; fikirleri alalım.

ergin

Forum Demirbaşı
Tepki
61
yeni bisikletimi topliyim inş kaılıcam aranıza

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
selim bende varım bu yaz ,bisikletimi tam anlamıyla bitiriyim (finallerimden sonra bitecek sanırsam )
ben programımı yaptım hatta tekirdag-ucmakdere arasında biraz kampcılık deneyimi yasamaya calısacam stajım boyunca ,stajım bittikten sonra da canakkale-gokceada-bozcaada-ayvalık-balıkkesir bursa yapmayı dusunuyorum

bu arada 16 haziranda veya (15 haziranda) tekrar tekirdag-istanbul yapmayı dusunuyorum fakat bu sefer istanbul uzerinden katılacak arkadas olursa sevinirim :)