Dizlik Satilan Yerler

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Okula giderken kapri giyiyorum ve kaprimin altina dizlik giymek istiyorum. Daha profesyonel duruyor ve cok hosuma gidiyor. Bahsettigim dizlik koruyucu amacli olanlardan degil, yani taytin ustunu kesin iki ayri uzun borumsu sey kalir ya ondan :) Adi tam olarak neyse. Genelde NBA sporculari giyer. Ankarada veya internet araciligi ile nerede bulabilirim boyle birsey?

Scudo

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
(link) Bu sitedeki gonso dizlik icin aradim, ancak urun sicak tutma amacli imis. Dolayisiyla Benim yazlik ihticacima zit dusuyor. Fiyati gayet iyi, 15 tl ancak urun gondermeleri icin en az 100.00 tllik alisveris yapilmasi gerekiyormus. Simdi bu urunun sicak tutma amacli olmayanini bulabilecegim yer bileniniz var midir?

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Tahminime gore basketbol urunleri satilan yerlerde de bulunabilir. Ama onemli olan o magazalar varsa nerelerdeler? Istanbul da olur, Ankarada yoksa. Yurt disindan getirilebiliyorsa kargolu onerilerinizi de dikkate alirim.

Erciyes Çeteci

Aktif Üye
Tepki
59
Arkadaşım senin bahsettiğin şey shinguarddır reklama giricek ama bu konuda hakkı özen abimizle irtibata geçebilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Emin

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Tesekkur ederim hemen bakiyim. Hakki Ozen abiye nasil ulasabilirim?

Mehmet Emin

Aktif Üye
Tepki
149
Bahsettiginiz yere baktim ama sonuc yok. Shinguard dizi koruma amacli, benim istedigim sey degil. Yahut digerleri de sicak tutmak icin, yine benim istedigim sey degil. Aslinda zorluk aradigim urunun bisiklet urunu olmamasindan kaynaklaniyor bence.