Dizlik & Dirseklik Koruma

Cem Özkeser

Aktif Üye
Tepki
21
Bisiklet
Diğer
Merhabalar :)

Dirsek ve diz bölgemi basit yaralanmalara koruyacak kullanışlı ürünler arıyorum. Diabet hastası olduğum için basit bir yaranın bile iyileşmesi uzun zaman alıyor. Bu yüzden bu konu benim için önem teşkil ediyor. Dirsek için paten/kaykay ürünleri kullanışlı görünüyor ancak diz için bisiklette kullanışlı olabilecek bir ürün bulamadım.

Sizler neler önerebilirsiniz?

• Beğen
Tepkiler: ömermurat131
Scudo

aertan

Daimi Üye
Tepki
140
İsim
ali ertan noyan
Bisiklet
Ghost
aynı konu benimde ilgi alanımda,
diz değilde, çünkü tahminim dizde bir edevat sürüş sırasında rahatsızlık verebilir.
dirsek için düşünüyorum.
herhangi bir düşme anında kask kafamızı, eldiven avuç içlerini korur.
dirseklere ne tür korumalar var acaba?

cihan celik

Aktif Üye
Tepki
62
(link)
şu tarz bir ürün işinizi görebilir diye düşünüyorum. Geçenlerde dizim ağrıyordu, benzer bir şey takarak çıktım performansa etki etmiyor. Düştüğünüzde sıyrık oluşumunun da önüne geçer diye tahmin ediyorum. daha şiddetli düşmelerde ise sorun edeceğiniz şey kan değil de diziniz olur diye tahmin ediyorum.
Not: Yarım saat kullandıktan sonra biraz terletti rahatsız etti çıkarttım. Terletmeyen modellere bakılabilir.

Nedime

Üye
Tepki
1
Cuma günü Aydos'da tepe inişi yaptım.Feci halde düştüm dizlerim dizlik olduğu halde parçalandı.Voleybolcu dizliği takıyordum ama faydası olmadı.Acaba kaykaycı dizlikleri işe yararmı?Adaha sert maddeden olduğu için uygun olur diye düşündüm.Ne dersiniz?