Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Diyecek söz yok

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında akseki tarafından paylaşıldı.

1. akseki

akseki Üye

Seviye:
    Selamlar ben Bursa'dan Anıl
    Bursa'da bence hiç bisiklet yolu yok. Ama devletin yaptığı ve adını bisiklet yolu koyduğu yerler var :D Ama bakın devlet ne yapmış sizinle bir resim paylaşmak isterim. Böyle bir şeyi benim aklım almıyor ilk önce bisiklet yolu dedikleri bir şey yapmaya çalışmışlar ondan sonra da o yolun üstüne bir otobüs durağı yerleştirmişler. Yorumu size bırakıyorum. İkincisi ben bu yapılmaya çalışılmış olan :D bisiklet yollarını çoğu bisiklet severin heyecanla izlediği paris-roubaix turlarına benzetiyorum. Sanki Le Carrefour de l'Arbre etabında (Bana göre bu yarışın en zor etaplarından biri) pedal çeviriyormuşuz gibi geliyor.Hatta bu senenin şampiyonu olan fabian cancellara bursaya gelip bence burada antrenman falan yaparsa seneyede kesin şampiyon olur gibime geliyor :D İlla burdaki bisiklet yollarında yapmasına gerek yok, normal yolun da bundan çok bir farkı yok gibi :D

cedrick41, Mehmet Keten, 42FY ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. 42FY

42FY Kıdemli Üye

Seviye:
    Yorumsuz:)

3. çirkin

çirkin Forum Bağımlısı

Seviye:
    Klasik türk kafası işte. Sonuçları hesaplamadan ben yaptım oldu mantığı. Çok yazık çok.

4. erim yıldırır

erim yıldırır Kıdemli Üye

Seviye:
    abi fsm de bisiklet yolu var da ne oluyo yaa bisiklet yolunun önüne araba çeken insanlara(!) mı yoksa pardon deyince yarım saat sonra bakan (aynı zamanda bisiklet yolundan yürüyen) yayalara mı bişi diyecen??....anca çarpmak lazım.. arabalarıda cizdirmek ki kuyruk acısından gittisinlerP:p: en iyisi 4-5 kişi bi şerit işgal edilirse bişi olabilir...

5. çirkin

çirkin Forum Bağımlısı

Seviye:
    Bisiklet yolu genelde kırmızı olduğundan özel halı serildi sanıyor herhalde insanlar. Biz de burada çok sıkıntı çekiyoruz o konuda. Allah yardımcımız olsun. bu konuyu ve resmi belediyeye mail attınız mı acaba?

6. akseki

akseki Üye

Seviye:
    atmadım ama atsamda bi işe yaramayacağını düşünüyorum herhalde başka nereye koyabiliriz gibi bir tepkiyle karşılaşabilirim sanırım

7. Mehmet Keten

Mehmet Keten Forum Bağımlısı

Seviye:
    no comment (burası Türkiye) :)

8. Soykan Sandıkçıoğlu

Soykan Sandıkçıoğlu Aktif Üye

Seviye:
    ben bir de o yolu bisikletle haftanın en az 4 günü alıyorum dersahane için işte türkiyenin hali