Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Diyarbakır'dan Merhaba!

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında Murat ALTUNKALBUR tarafından paylaşıldı.

1. Murat ALTUNKALBUR

Murat ALTUNKALBUR Yeni Üye

Bisikleti bir kültür olarak yaşayan ve yaşatan herkese selamlar. 1993 yılında 18 vitesli Bisan Everest bisikletimle tanıştığım bu zevkli kültüre İzmir'de 1998 yılı itibariyle profesyonel olarak devam ettim. 2005 yılından bu yana Diyarbakır'dayım. Birbuçuk senedir bisiklete ara verdikten sonra Tebdil-i mekanda hayır vardır diyerek yeni bir kadro ile tekrardan iki teker zevkini yaşamaya devam etmeyi planlıyorum.

Kadro arayışında olduğum bu dönemde havaların ısınmasıyla birlikte bisiklet gezilerinde eşlik edecek, takılmayacak, tıkanmayacak :) seyahat arkadaşlarıyla tanışmak beni memnun edecektir. En kısa zamanda tanışma ümidiyle... İyi pedallar...

ugur T bunu beğendi.
  2. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Murat Bey Merhaba,

Aramıza hoşgeldiniz. Sizin de aramıza katılımıyla daha da güçleneceğiz,en azından öyle düşünmekteyim. Diyarbakır'da bisiklet grubumuz var. Sizinle de tanışmak isteriz bir an önce. Diyarbakır'da nerde ikamet etmektesiniz ?

Facebook grubumuzda irtibat halinde oluyoruz daha çok: "Diyarbakır Bisiklet Kulübü" diye aratırsanız çıkar. Bekliyoruz.

3. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Takılmayacak, tıkanmayacak derken çok mu ciddiyiz :) bende nefes kesilme sorunu oluyoo sürdükten bir müddet sonra. Ha antremanlara çıkalım derseniz iyi olur. Profesyonel olarak yapmışsınız daha önce çok güzel bu. Antremanları bilirsiniz o zaman :) Biz de isterizz :)

4. ugur T

ugur T Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    aramıza hoşgeldin :) gitgide sayımızın artması bana mutluluk vermekte :)

5. Murat ALTUNKALBUR

Murat ALTUNKALBUR Yeni Üye

Aradan geçen bunca zamanda yakaladığımız sinerji ve istikrar beni çok mutlu etti. Bu kadar kısa zamanda, çok iyi bir yol katettiğimizi düşünmekteyim. Süreç içerisinde Dernek Başkanlığını layık görerek, şahsımı onure ettiğiniz için teşekkürlerimi bir borç bilirim.

Bir çok engel ve sıkıntılara rağmen yaptığımız organizasyon ve etkinliklerle sayımızı ve farkındalığımızı hızla arttırmaktayız. Bu azim ve inançla daha güzel şeyler yapacağımız inancındayım. Diyarbakır Bisiklet Derneği adına emek veren herkese şükranlarımı sunar, tüm dernek görevlileri ve üyelerin başarılarının devamını dilerim.

Saygılarımla.

6. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Evet, aradan geçen 1 yıl süre zarfında gerçekten kendimizce iyi yol aldık; en azından ben öyle düşünüyordum! Dernek Başkanlı'ğı hakkındı Murat Abi ! Bizler de sana teşekkür ederiz; farklı ve geniş yaklaşım açınla !