Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Diyarbakır Pedal

Konu, 'Doğu ve G.doğu An.Bölgesi' kısmında İbrahim Aslanhan tarafından paylaşıldı.

1. İbrahim Aslanhan

İbrahim Aslanhan Onursal Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba Bisiklet Forum Ailesi,

Diyarbakır olarak iki ayrı gruba ayrıldığımızı belirtmek durumundayım. Yaklaşık olarak 2 aydan beri Diyarbakır Bisiklet Derneği'nden ayrılmış olup, Diyarbakır Pedal Grubunu kurmuş bulunuyoruz. Bu ayrılık; tamamen görüş farklılığından, bir hassa da siyasi görüşlerin derneğe yansıtılmasından kaynaklanmaktadır.
    "Diyarbakır Pedal" Grubu olarak bizler doğa,spor,bisiklet sevgisi temasıyla yolumuza devam ediyoruz. Tertemiz bir sayfa açtık. Bunu burdan tüm Bisiklet Forum Ailesi'ne duyurmak istedim.
    Bizlere facebook adresimizden de ulaşabilirsiniz.( umarım ki sayfa adminlerimiz bana kızmazlar linkten dolayı ) Facebook sayfamızdan : https://www.facebook.com/groups/diyarbakirbisiklet/

Ayrıca Doğu'ya tur yapmak isteyen veya tur yapmayı düşünen bisikletsever dostlarımız, yolunuz Diyarbakır'dan geçerse mutlaka haberimiz olsun. Arkadaşlarımız ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaklardır. Uğur Tanrısever isimli arkadaşımızla facebook sayfamız üzerinden irtibata geçebilirsiniz.
    Diyarbakır Pedal Ailesi olarak tüm " Bisiklet Forum Ailesi'ne sevgi ve selamlarımızı iletiyoruz.

FReeDoMSpY, Tayfun Sezer ve ugur T bunu beğendi.
  2. Muhammed Tutuş

Muhammed Tutuş Yeni Üye

Adı:
    Muhammed Tutuş
    Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Belli bir yeriniz ya da whatsapp grubunuz var mı? Facebook kullanmıyorum.

3. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    İşine, bisikleti ile gidip; evine bisikleti ile dönen var mı aranızda arkadaşlar ¿

4. FReeDoMSpY

FReeDoMSpY Aktif Üye

Adı:
    Adar Çetin
    Seviye:
    Merhabalar arkadaşlar . Ben malatyada öğrenciyim . yaşım 27 adım adar. Bu sene okulum bitiyor . Bu yaz diyarbakıra geri dönüş yapıyorum. Üniversite hayatım boyunca bisiklet almak istedim ama alamadım malum öğrencilik zor geçti biraz :) . Memlekete geldiğimde sizlerle tanışmak isterim .Grubunuzda siyasete yer vermemeniz bence çok iyi bir seçim olmuş. Şimdilik ne alacağımı bilmiyorum . Hibrit var aklımda . Hibrit kullanarak ileride ne seçeceğime karar vermem daha mantıklı olur gibi .

İbrahim Aslanhan bunu beğendi.
  5. Shichigoro

Shichigoro the exile

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    diyarbakır'da da güzel olur he paf-küf vuracan sonra çıkacan tura sonra bir daha kuf-kuf.

6. Holiganguc

Holiganguc Aktif Üye

Adı:
    İlker Ü.
    Bisiklet:
    Carraro
    Seviye:
    Hiç şaşırmadım. Bir bankada çalışan Diyarbakırlı olmayan bayana bile birlikte çalıştıkları iş arkadaşları, bayan siyasi bir yaklaşımda hiç bulunmamışken bile, aşırı milliyetçi bir yaklaşımla siyasi baskı yapabiliyor Diyarbakır'da bazı insanlar. Hatta bu siyasi baskı terbiyesizliğe ve tehdite kadar varabiliyor. Üzüldüm bir bisiklet ekibinde bile bu tarz bir yaklaşımın söz konusu olduğuna...Eskidenmiş bu şehrin tamamının güzel ve misafirperver olduğu zamanlar.

HAYATATRİBÜNDENBAKANLAR

7. FReeDoMSpY

FReeDoMSpY Aktif Üye

Adı:
    Adar Çetin
    Seviye:
  8. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba @FReeDoMSpY(Adar Kardeşim).
    Hayırlısı ile mezun olun, gelin. Bisiklet de alırsınız. Alacak yer konusunda yardımcı da oluruz ! Hibrit iyi fikir ! Başlarsınız sonra iyi bir karar ile iyi bir bisiklet alabilsiniz !
    Facebooktan bize ulaşabilirsiniz. Diyarbakır Pedal olarak aratırsanız bulursunuz !

Saygılarımla.

FReeDoMSpY bunu beğendi.
  9. FReeDoMSpY

FReeDoMSpY Aktif Üye

Adı:
    Adar Çetin
    Seviye:
    @İbrahim Aslanhan tessekkur ederim hocam. Alacagim zaman sizinle irtibata gececegim . Facebook grubunuzada uye oldum . :)

10. İbrahim Aslanhan

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    @Holiganguc,
    Merhaba öncelikle. O bazı insanlar kesiminden, Diyarbakır'ın bir yerlisi olarak ben de çok rahatsızım. yaptıkları terbiyesizliği kendilerine gayet güzel şekilde yakıştırabilen insanlar bunlar! Maalesef !
    Bizim şimdiki bisiklet ekibimizde kesinlikle herhangi bir siyasi yaklaşım bulunmayıp, aramızda özel harekatçısından askerine kadar bir çok arkadaşımız bulunmaktadır. Bizim ekibimiz tamamen spor amaçlı, gezi amaçlı, eğlenme temalı bir ekiptir. İnanın ki bu şehirde hala güzel ve misafirperver insanlar mevcut ! Hatta fırsatınız olursa sizi buralara bekleriz gelin misafirimiz olun ! Çok mutlu oluruz.

Saygılarımla.

FReeDoMSpY bunu beğendi.