Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Disk Frenli Dağ Bisikletine Arka Bagaj Takma

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında karaduman61 tarafından paylaşıldı.

1. karaduman61

karaduman61 Üye

Adı:
    emin
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Öncelikle merhaba. Uzun zamandır araştırmalarım sonucu Disk frenli dağ bisikletime 65 tl ye aldığım arka bagaj montemi yaptım. Fotoğraflarla yüklüyorum. Umarım yararı olur. Bagajı bağladıktan sonra 550 kmlik uzun yol tecrübem oldu. Bir sıkıntı ile karşılaşmadım. Yalnız bagaj heybem pedal çevirirken ayağıma vurdu. unu mecburen bagajın üstüne aldım. Sizlere tavsiyem heybenizi deneyerek almanız. Saygılar. Bol pedallı günler.

Ekli Dosyalar:

2. geziniyo

geziniyo Üyeliği iptal edildi

Seviye:
    @kataduman61 Aslında disk frenli bisikletlerde dikkat edilmesi gereken en önemli husus kaliperin yeri...Mesela benim bisikletimde kaliper arka bacağın önünde kaldığı için normal bagaj da monte edilebiliyor...Disk frenli bisiklete bagaj alacak arkadaşlara ilk tavsiyem kaliperin yerine dikkat ederek bagaj satın almak...

karaduman61 bunu beğendi.
  3. karaduman61

karaduman61 Üye

Adı:
    emin
    Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Evet haklısınız heybe işi acemiliğime ve birazda aceleye geldi. O yüzden verim alamadım. :)

4. geziniyo

geziniyo Üyeliği iptal edildi

Seviye:
    @karaduman61 Valla hocam ben tubus bagaj kullanıyorum üzerinde ortlieb çantalar var ama benim bile bazen ayağım çarpıyor ;)

5. AliG.

AliG. Aktif Üye

Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    16" lik mtb bisikletime bagaj aldım normal heybeler bacağıma çarpacağı için sırt çantalarından kendim yaptım. Baya ölçüp biçtim ve ayaklarıma çarpmayacak şekilde baya geriye monte ettim :) çantalar bagajdan yarı yarıya dışarda duruyor resmen :)