Dış Lastik tavsiyesi

Yakup Y.

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
Dış lastiklerimi Mtbden yol lastiğine çevirmeyi düşünüyorum.Ama bütçem fazla olmadığından en fazla 80-90 tl arası verebilirim bu yüzden ben biraz bunları buldum. Eski lastiklerin boyutları 26x1,75 ona göre lastik baktım sizlerinde tavsiyesini bekliyorum. Hayırlı akşamlar..
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

Scudo

Berkay*

Daimi Üye
Tepki
91
Bisiklet
Salcano
Lastikten pek anlamam ama bende arka lastiğimi kıyınca bir kaç gündür dış lastik araştırıyorum. 700x23 lastik ebadım, sizinkinden farklı fakat marka olarak azda olsa yardımcı olabilirim. Rubena'dan şikayetçi olan çok kişi var michelin dynamic sport şeklinde arama yaptığınızda çıkan konulardan birinde rubena'dan şikayetçi olanların yorumlarını okuyabilirsiniz. Bulabilirsem atıcam konunun linkini.

frkn9119

Aktif Üye
Tepki
19
Bisiklet
Salcano
Ben 530 kmdir vittoria randonneur 26x1.50 kullanıyorum.Gayet memnunum.Akışı ve yol tutuşu bence gayet iyi.Ayrıca 530 km dir hiç yıpranmadı diyebilirim.Patlak olarakta 2 kere patlak yaşadım ama şöyle birşey varki önceki continental race king lastiklerimde 500 km de herhalde 10 dan fazla patlak olmuştu.Geçen günkü turumda çok cam kırıklarının üstünden geçtim ha patladı ha patlıycak dedim ama beni şaşırttı vittorialar :)

(link)

Yakup Y.

Üye
Tepki
4
Bisiklet
Salcano
@Frkn ACAR

Benimde hoşuma gitti diyebilirim. Rubena lastiklerden gelen bu kadar şikayet bende de olumsuz etki bıraktı doğrusu bu lastikler yine de iyimiş

Furkan TK

Forum Bağımlısı
Tepki
2.180
Bisiklet
Cube
Forum'da decantlon'da satılan bu lastiği bende görmüştüm bayağı bayağı övgü almıştı. Rubena fiyatına göre fena bir lastik değil forumda memnun olanda var olmayanda var.

Rubena alırsan 1.50 Flash APS al en azından patlak koruma özelliği var.

(link)

ArdaE

Aktif Üye
Tepki
96
Bisiklet
b'Twin
O fiyat aralığında rubena flash aps fiyatına göre gayet iyi bir lastik, isimsiz veya cst marka lastiklere göre çok çok daha iyi.

Tabi bütçen uygunsa bir çift schwalbe marathon plus alabilirsin :)

1,5'e geçeceksen jant ve iç lastik uyumunu da kontrol etmende fayda var.

• Beğen
Tepkiler: Serdal Apardım