Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dış Lastik Önerisi.

Konu, 'Tekerlekler' kısmında Turker.E tarafından paylaşıldı.

1. Turker.E

Turker.E Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Arkadaşlar merhaba Carraro 419 Grunge (Large Beden ) model bisiklet aldım 1 ay önce.Her hafta turlara katılıyorum.Turlarda yarış bisikletleri olduğu için genelde asfalt yol tercih ediliyor fakat üniversite bisiklet kulübündeki arkadaşlarımlada geçtiğimiz hafta arazide bisiklet sürmenin keyfini inanılmaz aldım.Acaba hem asfaltta hemde arazide beni taşıyabilecek ve beklentilerimi karşılayabilecek fazla yormayan ve dayanıklı bir lastik bulabilir miyim.Çalışmıyorum ailemden uzakta üniversite okuyorum.Uçuk rakamlardaki lastikleri alabilecek pek durumum yok.109 kiloyum ve 183cm boyundayım.Tecrübeli arkadaşların lastik önerilerini yazarlarsa mutlu olurum.İyi forumlar arkadaşlar.

2. Emrah Pektaş

Emrah Pektaş Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    İmkanlarınızı zorlayıp Schwalbe Marathon serisinden bir lastik almanızı öneririm.:in: Ben yıllardır kullanıyorum; çok memnunum.Genişlik olarak 1.75 inç sizin için uygun olacaktır.

3. Cengiz Gökalp

Cengiz Gökalp Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    maxxis'ten şaşmayın :) her türlüsünü kullanabilirsiniz. ben maxxis ranchero 2.0 kullanıyorum. arazi ve yolda 1 numara :)

4. burhanozer

burhanozer Forum Demirbaşı

Seviye:
    sayın türker kardeşim sizin gizli bir hayranınızım size 1.75 ve üzeri her lastik olacaktır ayrıca kısa zamanda 100 kilonun altına ineceğinizden aminim buda aldığınız lastiği zorlamıyacaktır marka olarak Schwalbe --- Maxis öneririm:D